Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam tuttára vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tuttára vagy hogy éreztessem hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác a suliban mondjuk úgy hogy teljesen belezúgtam.

1 évvel idősebb nálam de úgy érzem hogy lenne esélyem.

Hogy adhatnám a tudtára vagy hogy közeledhetnék hozzá anélkül hogy nyomulósnak tűnnék vagy esetleg ha visszautasítana ne legyen kellemetlen? Van Facebookom is és be van jelölve ha úgy gondoljátok hogy írnom kéne neki akkor miről írjak vagy mi legyen a téma? (egy 13 éves lány vagyok)


2013. jan. 5. 20:22
 1/1 anonim válasza:

nos nekem is ez volt a bajom még régen facebookon beszélj vele köszönj rá és aztán jön hogy mit dumáljatok kérdezz olyanokat amire nem tud igennel vagy nemmel válaszolni miútán sokat beszéltél vele menj oda hozzá élőbe de csak akkor ha faceen nem ráz le ha leráz ne is probálkozz

ja és azért hagyd szóhoz jutni én is ezeket csináltam és pénteken elhívott randia am én is 13 éves vagyok

2013. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!