Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részeg ember igazat mond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg ember igazat mond?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én részegen is tudok hazudni. Szóval nem...
2012. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
közhely, részeg ember ugyanugy hazudik mint a józan, annyi hogy többször mondja ki azt is amit gondol
2012. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire részeg, mennyire ciki az az igazság, és hogy kikkel van éppen egy társaságban...
2012. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én részegen bátrabb vagyok, azaz jobban is hazudok. Sőt még ki is használom hogy részegnek látnak. Szvsz nem! Akiben van némi rafináltság az részegen ugyanolyan manipulatív, mint józanon. Csak a körülmények változnak, az ember alaptermészete nem!
2012. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is tudok részegen hazudni. Sőt még olyat is tudnék mondani részegen amire másnap nem emlékszek.
2012. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A második válaszolóval értek egyet. Többször, sokkal könnyedebben mondom ki, amit érzek vagy gondolok, de ugyanúgy, gördülékenyen tudok hazudni is, sőt, lehet még jobban is, mert lazább vagyok.
2012. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
néha szeretném ezt hinni
2013. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha ez igy lenne mindig bevallanám mikor részegen megyek haza XD
2013. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!