Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért örülnek a lányok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért örülnek a lányok jobban egy marék gyémántnak, mint egy olyan pasinak aki mindent megtenne értük?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 22:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
ilyenek a nők , csak a pénz érdekli őket
2013. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
20%
Mert ilyenek. Anyagias, képmutató népség.
2013. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
mert egy marék gyémánt után még lehet pasija, aki mindent megtesz értük.
2013. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
és ráadásul még egész tűrhetően nézek ki, magas is vagyok, de a legtöbb lány mégis a pénzfäszú gyerekek után szaladnak.
2013. jan. 5. 22:41
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy marék pasinak örülnének :D
2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Hanariko ***** válasza:
95%
hát ez egy igen értelmes kérdés, mit ne mondjak... ilyen erővel a pasik miért örülnek jobban egy megfektethető diszkóp*csának, mint egy intelligens, értelmes lánynak?
2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
47%
Már bocs,de ez nem mindenkire igaz!Rám nem,mert tudom milyen kincs ha csak õszinte szeretettel megölelnek.Volt,hogy a saját ékszereim adtam oda utolsó darabig,hogy a párom vágya teljesûlhessen.Az arany nem boldogitott,de a szivem nagyot dobbant látván az õ boldogságát.:)
2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%
ilyen a mai világ... kifordult önmagából csak a PÉNZ
2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kövezzetek meg b@zmeg, de én férfi(!) létemre jobban örülnék egy marék gyémántnak, mint egy akármilyen csajnak. Szarul élek, ez van. Azért ne álszenteskedjünk már... Tudjátok mennyit ér egy marék gyémánt? Én pl eltenném a gyémántot, kidobnám a gazdag csajt, azt keresnék valami rendeset...
2013. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

"ilyen erővel a pasik miért örülnek jobban egy megfektethető diszkóp*csának, mint egy intelligens, értelmes lánynak?"


Talán sok azért mert az olyan nyíltan kimutatja milyen, és nem állszenteskedik. Mondjuk nekem nem fekszik a diszkósk.rva......

2013. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!