Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ilyenkor a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akivel barátok voltunk, bennem az érzések egy fél éve megváltoztak. Ő nem igazán hiszi ezt el, de én tudom, hogy többet érzek iránta a barátságnál és ezt at tudtára is adtam, többször átrágtuk már ezt a témát, de ő nem akar tőlem semmit a barátságon kívül (egyrészt a távolság miatt, másrészt mert szeret valakit, harmadrészt én sem biztos, hogy akarnék azok után valamit magamtól, amiket én megendegedtem vele szemben....)


Nagyjából vázolva ez a helyzet áll fent. Egy hónapja volt egy nagyobb összezörrenésünk és nem beszéltünk egymással. Az elején nagyon nehéz volt, de aztán sikerült megbarátkozni a helyzettel, hogy kész, vége, ennyi, csakhogy a napokban rám írt és azóta minden kezd újra feleresődni bennem, de én nem akarom, hogy újra olyan legyen minden, mint régen és ezért inkább szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, de ő nem akarja, mert szüksége van rám. Én viszont nem szeretném végignézni majd, ahogy összejön valakivel, nem szeretnék ennek a részese lenni. Mindezt elmondtam neki is, de ő ennek ellenére sem hajlandó belátni, hogy nem vagyok barátnak való és jobb, ha elenged. Ti mit gondoltok, mint kívülállók, mi lenne a legjobb lépés?


2013. jan. 6. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Légyszi, ne hagyd ki azt, hogy azzal a bizonyos lánnyal majdnem 300 km van közöttetek, és msn-en beszéltek folyton, és egyetlen egyszer találkoztál vele életedben. :) Nagyon köszönöm.
2013. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ez sem változtat a lényegen.
2013. jan. 6. 00:29
 3/8 Grim13 ***** válasza:
találj egy másik lányt öt pedig zárd le... így nem jó, de hosszútávon jobbnak tűnik ! (ki tervez itt manapság hosszú távra? vagy úgy csinálod mint a filmekben és rozsával a szádban elé állsz az esőben stb.... vagy lezárod és úgy csinálod mint ahogy az életben kell sajnos)
2013. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
asd , keress egy másik lányt
2013. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyd szerintem.Vele már az égvilágon nem lesz semmi.Köszönj el tőle,ne nézd az adatlapját,ne keresd egyáltalán és ne válaszolj neki,ha ő keres.


Inkább a környékeden ismerkedj,barátkozz,találkozz a barátokkal.

2013. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A helyzet kilátástalan. Javaslom, hogy rendelj egy koporsót, feküdj bele, és várd a megváltó halált :D

Na jó, ne.


Ha tényleg szüksége van rád, és neked is rá, akkor sztem ne lökd el magadtól.


Az ilyen cyberszerelmekkel az a baj, hogy nincs a lánnyal fizikai kontakt..nem érzed, nem hallod, nem tudod magadhoz ölelni, stb. Így hogy alakul ki szerelem? Hát szerintem az sehogy. Még ha 1-2x találkoztok, az is elég kevés. Max 1 kis fellángolás tud így kialakulni. Vagy ha te ennyitől már szerelmes leszel, akkor mi lenne a rendszeres taliktól, ölelkezéstől, pusziktól ?:O :D Naa azt megéreznéd tesó ne félj :D


Nem az interneten kéne élni (pff ki beszél :D ), hanem olyan lányokkal kell ismerkedni akik ott vannak elérhető közelségben, és tudja is viszonozni az érzéseidet. Ez segít abban is, hogy elmúljon a fellángolás, és újra tudj rá barátként nézni.


A vergődés semmilyen formáját nem javaslom, mert azzal csak sz*rabb lesz a szitu. Meg a menekülést sem. Oké, szereted, tudja is, satöbbi, de meg kell értened, hogy bármilyen csodálatos lány is ő, NEM lehet köztetek semmi.

Ha ezt megértetted, akkor ebből fog következni a kérdés: Be akarod magad sz*patni, vagy nem? Teszem fel nem. Akkor 2 dolgot kell csinálnod. Szépen keresel magadnak egy olyan lányt akivel lehet is valami, ez az egyik. Így előzöd meg azt, h geczire fájjon. A másik meg az, hogy nem vágod el magadtól beszariságból azt aki egyébként bír téged. Tudod miért nem? Mert ha 2 hónap múlva egy másik lánnyal az oldaladon boldog leszel, és véletlenül rámész ennek a mostani lánynak az adatlapjára, és már nem fogsz érezni iránta semmit, tudod mi fog eszedbe jutni?

"B*szki..../szomorúfej meg kib*szott nagy sóhajtás/...de hiányoznak a régi beszélgetések. Jól elb*sztam."


Hidd el, hogy ez lesz, mert ezt már én is bejátszottam vagy 2x csajnál. Az egyikőjük nem adott esélyt újrakezdeni, a másik pedig igen. Mindkettőnek van barátja, és hiába nincsen csajom, nem érzek semmi bánatot vagy féltékenységet, mert elmúlt a lányok iránt érzett fellángolásom.


Szóval szedd össze a tökeidet kiskomám, és gondolkodj reálisan. Igaz, h szerelemben nem mindig , de véleményem szerint most igen. Csajozz be, és éld boldogan az életed a barátnőddel, meg a barát-nőddel :) :DD

2013. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*nem mindig jó gondolkodni
2013. jan. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azt remélem tudod, hogy nem ő az álomlány, csak sikerült felruháznod azokkal a tulajdonságokkal, amikkel szerinted életed szerelme rendelkezni fog. próbálj a hibáira koncentrálni, és ne jeleneteket játszani a fejedben, mert az esetek 80%-ban köze nincs ahhoz, ami a valóságban történne.

keress magadnak egy egészséges kapcsolatot, ahol egyenrangú lehetsz a partnereddel, és nem magasztalod fel az egekig, természetes ok nélkül

2013. jan. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!