Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom (ellenkező nemű,mint én) folyton utalásokat tesz nekem,miközben tisztában van vele,hogy kapcsolatban állok. Én nem érzek iránta többet barátságnál, és nem tudom,hogyan tudnám egyszerűen,fájdalommentesen,és szolidan megmondani neki,hogy bocsi,de nem. Ötletek?
2012. aug. 29. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Kimondtad a jó mondatot.


"Bocsi de nem." Ezt mond neki, csak érteni fogja, hogy arra célzol, hogy nincs esélye nálad...

2012. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elötte kis lidokain az orrába...és5perc múlva durr!!másnapra feldolgozza!
2012. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,de nyíltan nem mondja ki,letámadni meg mégsem támadhatom ezzel.
2012. aug. 29. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
A legközelebb, amikor ilyen van, vonulj vele félre, és mondd el neki komolyan, és hogy ez téged zavar stb.
2012. aug. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!