Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert undorodom a pasiktol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert undorodom a pasiktol?

Figyelt kérdés

Lassan 20 eves leszek.. gyonyoru lanynak mondanak, igaz adok is magamra.. udvarloim is akadnak boven, es ha mondjuk osszefutunk v talalkozunk es vegig gondolom majd tudatosul bennem hogy oda van ertem hirtelen elfog a hanyinger tenyleg undorodok tole es szanalmat is erzek iranta. Ezt szamtalanszor tapasztaltam .. ezert is meg nem volt baratom

valaki jar hasonlo cipoben? Velemenyeteket irjatok le! Koszonom:)


2013. jan. 6. 02:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legyél leszbi.
2013. jan. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jópár ilyen kérdést olvastam már... hihetetlen komolyan mondom... próbáld ki a lányokat... mert így soha nem lesz barátod.
2013. jan. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem vagy normális,kezeltesd magad.
2013. jan. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

lehet h csak nem jön be az a srác.

mondjuk lehetőleg ne hangoztasd h hányingered van tőle, mert nagyon megalázó, mint ahogy egy lány ismerősöm lazán elmondta h mennyire hányingere van X és Y fiúktól. mondd azt csak h nem tetszik, ha szóba kerül

2013. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az előbb egy ilyesmi kérdést írt ki egy srác is, csak ő a puncitól és a melltől undorodik.

Szerintem itt valami pszichológiai problémáról van szó.

Mindenképp menj pszichológushoz,mert ha ekkora mértékű undort érzel, akkor ott, benned valami elromlott.

Nem bántásból!

2013. jan. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4. voltam. nem tudom, mert lehet ennyi idő alatt tényleg nem volt még olyan aki tetszett volna, és ez önmagában nem baj.

viszont akkor a kérdés hogy mióta van ez. és ha nem a pasi közeledne feléd, hanem te feléje, akkor is ugyanezt éreznéd?

lehet pl., hogy a szüleid rossz példát mutattak neked és nem tudtál azonosulni a szerepükkel. pl. apád hol szeretgette, hol meg agyonverte anyádat, ez is lehet az ok sajnos.

2013. jan. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, a szuliem sose jottek ki jol.. bar jelentosebb traumara nem emlekszem
2013. jan. 6. 02:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. jan. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lanyokhoz nem vonzodsz? Jott mar be valaha pasi?


Van egy hozzad hasonlo ismerosom. Nem beszeltunk sokat errol, asszem 18 koruli. Volt egy idealja, hogy milyen faszit kepzelt maga melle, aztan egy teljesen ellentetessel jott ossze.


Ha gondolod, dobj egy privatot. Erdekel a pszichologia (mondjuk sose tanultam, gazdasaggal es informatikaval foglalkozom), es kivancsi lennek, hogy bovebben mi lehet emogott

2013. jan. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor olyan srác kell neked, aki nem tisztel, kihasznál, megvet, ha tud megaláz stb. ismered a dörgést. :) Ezek jelentik neked az értéket. Ne aggódj, tök átlagos vagy.
2013. jan. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!