Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert undorodom a pasiktol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert undorodom a pasiktol?

Figyelt kérdés

Lassan 20 eves leszek.. gyonyoru lanynak mondanak, igaz adok is magamra.. udvarloim is akadnak boven, es ha mondjuk osszefutunk v talalkozunk es vegig gondolom majd tudatosul bennem hogy oda van ertem hirtelen elfog a hanyinger tenyleg undorodok tole es szanalmat is erzek iranta. Ezt szamtalanszor tapasztaltam .. ezert is meg nem volt baratom

valaki jar hasonlo cipoben? Velemenyeteket irjatok le! Koszonom:)


2013. jan. 6. 02:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szia! Ha jól értem, akkor én vagyok az, aki hasonló cipőben jár. Velem az a helyzet, hogy amelyik lányról megtudom, hogy odavan értem / belémesett, attól elkezdek undorodni. Talán azért, mert túlzottan tolakodóak, vagy csak nem az eseteim. Pár hónapja konkrétan olyan történt, hogy egy lány (kifejezetten szép lány) egy váratlan pillanatban megfogta a kezem, és a fenekére rakta. Én ott helyben majdnem elhánytam magam (határozottan heteroszexuális vagyok, a kérdések megelőzése végett), azóta kerülöm a hölgyet :D Szerintem nálad is ez lehet a helyzet, hogy tudat alatt túl könnyen kaphatónak találod őket, nem jelentenek kihívást, ezért elveted a gondolatot. Mindenkinek az kell, ami (vagy aki) nem lehet az övé. Mekkora szívás.
2013. jan. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
ééééés 20F
2013. jan. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem az egyik volt delikvensed írta?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__38448..

2013. jan. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy
2013. jan. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Találkozzunk,majd nem fogsz...
2013. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én is ilyesmi vagyok, nekem sem volt még barátom. Én nem undorodok, hanem megijedek. Amíg nem tudom,hogy tetszem neki, addig nincs semmi gáz, de amikor észreveszem, hogy közeledne, úgy berezelek, hogy direkt elkerülöm...:(
2013. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!