Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy 14 éves fiú!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 14 éves fiú! Nagyon! Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

Ezek minek a jelei?

-egyfolytában bámul

-sokszor csesztet

-mióta megismert az óta megváltozott (a legjobb barátom mondta aki az ő egyik legjobb barátja)

-én nagyon tagadja h tetszem neki

-furán viselkedik ha a közelben vagyok



2013. jan. 6. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

bejössz neki csak nagyon kicsi és éretlen még.....beszélj a fejével

:D

2013. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki, gondolom te se vagy 13-14nél több
2013. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elvesztettem teljesen a reményt mert le hülyézett meg le egoistázott meg még le is ribancozott!

persze nem ismer olyan jól!

2013. jan. 6. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb hagyd ezt a payit.Az egy dolog hogy neha csesztet de ilyen szavakkal az mar nem jo jel..ha tetszenel neki jobban tisztelne.Ne taplalj tul sok remenyt! En is ebbe estem bele... 23/N
2013. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak ha ilyeneket mond ne éreztesse velem hogy esetleg még lehet köztünk valami!
2013. jan. 6. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy 14 eves fiu kis hulye..nem ereztet semmit.Ha jarni akar valakivel mert bejon neki akkor megmondja neki es EGYERTELMU jeleket ad mint pl. Oda.megy hozzad,beszelget veled,elhiv valahova.Nem kell egy pillantasrol azt hinni hogy bejossz neki!
2013. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak azt hiszed hogy a szemembe mondja! nem fogja a szemebe mondani mert mert nem szeretném veletek megosztani!
2013. jan. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!