Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok, ha egy fiú bevallaná nektek, hogy idiótán viselkedett veletek, de nem akart megbántani, és bocsánatot kérne?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon kedves, aranyos, de félénk és gátlásos lány. Sokáig beszéltünk msn-en, egyszer haverilag találkoztunk, bár én akkor már kezdtem többet érezni iránta, de ezt nem tudja. Személyesen is dicsérgethettem volna, elmondhattam volna, hogy milyen szép és aranyos, meg hogy jó értelemben véve azt kaptam, amire számítottam, és olyan, amilyennek elképzeltem, sőt még jobb is. Sajnos nem tettem meg, még csak egy bókot sem mondtam neki, mert hülye voltam. Talán féltem, hogy ez sok lenne neki, nem tudtam, hogy ő hogyan gondol rám, de az is lehet, hogy egyszerűen eszembe sem jutott az ilyesmi, annyira gyönyörű és aranyos volt, ahogyan ott ült velem szemben, mintha "leblokkoltam" volna. Eléggé "szégyellős" típus, nincs hozzászokva a fiúk társaságához, ezért is véltem úgy, hogy hallgatnom kell az érzéseimről, de bevallom, hogy azért mondhattam volna neki "szépeket". Lányok, ti megbocsátanátok, ha valaki ezt elmondaná nektek? Hogyan viszonyulnátok az ilyesmihez az adott lány helyében?

2013. jan. 6. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért megbocsátania, mert semmi rosszat nem csináltál. Én aranyosnak tartanám:)
2013. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy emiatt megbántódott volna, és bocsánatot kellene kérned. Egyszerűen csak következő alkalomkor elmondod azt, amit akkor nem tettél:) Persze nem ömlesztve az egészet, mert ha tényleg szégyenlős, könnyen zavarba jöhet.
2013. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nem tudom, lehet, hogy "elvárt" volna némi elismerést, és ezt tényleg megtehettem volna, főleg úgy, hogy nagyon bejött nekem a lány. Lehet, hogy ezzel mindent elrontottam, és azt hitte, hogy nem tetszik nekem, vagy hogy nem értékelem őt. Most már talán késő visszacsinálni mindent, már vagy egy éve volt, de én még azóta is sokat gondolok rá, szoktam álmodni vele, látom magam előtt a mosolyát stb. :(
2013. jan. 6. 22:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, mikor lesz következő alkalom (vagy hogy egyáltalán lesz-e). Nekem volt egy olyan érzésem, hogy "megsértődött", vagy hogy nem azt kapta, amit szeretett volna, nem tudom. Egyébként messze lakunk egymástól, akkor is azért tudtunk találkozni, mert dolgom volt arrafelé, azóta viszont alig beszéltünk. Vagy elrontottam valamit, vagy abszolút nem érdeklem még "haverként" sem, én legalábbis ezt a következtetést vontam le.
2013. jan. 6. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig tényleg nem tudja mit gondolsz róla, és nem is fogja ha nem mondod el. Ha tényleg ilyen fontos neked, nyugodtan mepróbálhatod elmondani. Persze ha van rá lehetőséged. A mostani helyzetnél többet nem nagyon veszthetsz.:)
2013. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én a találkozás után úgy gondoltam, hogy közelebb kerülünk egymáshoz, hogy alkalomadtán ő is fog keresni, de mintha távolabb kerültünk volna egymástól. Félek attól, hogy én rontottam el valahol, nem értem, miért változott meg a viselkedése, amikor a találkozó után visszakísértem, mintha nem az a lány lett volna, akivel addig beszéltem, mintha kicserélődött volna. Én nem mertem vele "úgy" beszélni, ő meg talán azt hitte, hogy biztosan nem találom elég jónak, ha semmilyen dicséretet sem kap tőlem. Lehet, hogy mindketten félreértettük egymást, de azt hiszem, ha akart volna, akkor ő is jelentkezhetett volna, hogy megkérdezze, mi van velem stb.
2013. jan. 6. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy év alatt hatalmasat fordul a világ mindenkivel. S ráadásul benned egy szépített kép él. Így inkább csak annyit tegyél, hogy vedd fel vele a kapcsolatot, s rögtön találkozzatok személyesen, amint lehet. Ne fb. csevej vagy MSN legyen. Azonnal személyesen és nézd meg mi lett belőle. Beszélgess vele, s ha úgy látod, akkor lépj. De ha csak itt ácsingózol egy álomképp után akkor nem mész semmire. Lépj!
2013. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: álomképp = álomkép. :D
2013. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!