Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonakodnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonakodnak a lányok megjelenni a randin?

Figyelt kérdés

Hogy én állítólag nagyon szimpatikus vagyok nekik meg minden meg ők tényleg el akarnak jönni csak hát nincs idejük most, meg minden. De amúgy tényleg jó lenne és akarják.


Mondom jó. És akkor várok lányonként néha hónapokat. Vagy van hogy 2 hónap után sem hajlandó találkozni.


Én csinálok valamit rosszul, vagy most ez a divat?


2013. jan. 7. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is sokszor van ilyen, félnek,beijdednek a csajok mindentöl, mindent félreértenek,kombinálnak és alegrosszabatt hozzák abbol is ha jot irsz,

-ennyit ne várj! tudom sok a kifogás: jaj most sokant kell tanulni,sok a munka, elég ha 2hetet vársz ha valaki ennyi idö után ne akar találkozni azzal nem is fogsz

2013. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barát zónás vagy.
2013. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem bar a srac hiv el, megis o "vonakodik".. nem ertem
2013. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki tényleg találkozni akar veled, az szakít rád időt. Akár 1 órát is, de valahogy megoldja. Én a helyedben nem várnék hónapokat, max. 1,5-2 hét aztán kész. Annyi idő alatt azért ne mondja nekem senki, hogy 1 szabad órája nincs... 24/L
2013. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányként válaszolok, de ez amolyan "igazából nem akarok veled találkozni, de megbántani se akarlak" megoldás. Nincs értelme hónapokat várnod...
2013. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mielött összjöttem barátnőmmel, múlt évben nagyon sok csajjal randiztam...(egymás után), aki az első randi elött azt mondta, hogy nincs ideje...az nem nagyon kapott második esélyt...

Nagyon rosszul állsz a dologhoz...nézd úgy, hogy a lány kap egy 1 esélyt, hogy veled randizhat és ha nem akar, akkor menj tovább a következőhöz...2 hónap alatt kb.8-10 lánnyal lehet randizni!

2013. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!