Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, miért lesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért lesztek leszbikusok? Miért jó az? Nem jobb egy helyes pasival megjelenni valahol, mint egy leszbi nővel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezt nem választja az ember, hanem úgy szület. A génekbe van kódolva.
2010. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
12%

De igen... Ez így van drágaságom, te kis édes..


Babi néni

76/L

2010. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
95%

Hát mert így születtem. Nem egy könnyű életpálya, nem ajánlom senkinek. Azért jó amiért neked jó együttlenni a pároddal. Szerelmesenek lenni, randizni, kedvesekedni egymásnak, szeretkezni, összeköltözni, együtt túlélni az élet viharait.


Nem azért vagyok együtt valakivel mert előnyös vele együtt megjelenni. Akkor is szeretem a páromat ha emiatt kitagadnak otthonról, ha megdobálnak tojással, ha összesúgnak a hátunk mögött.

2010. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem provokálsz nem dobálnak, ilyen egyszerű.


A homoszexualitás pedig nem genetikai, ez tévhit...

2010. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
86%

Az utolsónak igaza van.

Nekünk ez a természetes.

És igy vagyunk boldogak.

Nem tudnék férfival lenni (nem is akarok)csak azért mert nem felelek meg a társadalomnak.


Inkább itéljenek el, ne fogadjanak el, mint sem boldogtalan legyek azért mert nem ugy élhetem az életem ahogy én akarom, ÉS AHOGY NEKEM TERMÉSZETES!

2010. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
34%
Jah egyébként fogalmam sincs. Nem vagyok leszbikus, heteroszexuális nő vagyok.
2010. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
76%
Mármint ennek van igaza csak közbe írtak: ma 23:42
2010. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
86%
Ki beszél itt genetikáról? Ne haragudj de az egész életem egy heteroszexuális provokáció. Mindenhonnan a ti szexuális életetek folyik ha kell ha nem. A tv, a mozi, a plakátok, a könyvek, a zene, a smároló párok a parkban.... Egy kicsit lehessen már minket is látni. Nem vagyok aberrált egy normális dolgozó felnőtt vagyok, hagy legyen már szabad normálisan, ember módjára élnem, ne kelljen már kamuzni folyamatosan.
2010. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
17%
Az eszedbe sem jut, hogy azért férfit és nőt látsz a plakátokon, mert ez a normális??? És rohadtul nem normális az, ha két nő smárol a parkban...nem örülnék neki, ha ilyet kell látnom, mert felfordul a gyomrom...természetellenes...fogadd el, te vagy más, nem a heterok, viselkedj ennek megfelelően, ha már erre van eszed, hogy felvállald.
2010. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
78%
Kinek a szemszögéből? Nekem meg az ő életük idegen, fura és más mint az enyém.
2010. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!