Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! (ez csak egy példa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! (ez csak egy példa nem kell letámadni) Ha lenne egy, , ronda" barátotok, kitartanátok mellette, vagy ha jönne egy Alfa hím akivel jobb megjelenni az éjszakában. Ugye. Akkor elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Ez csak egy felmérés jellegű kérdés, nincs szükség olyan válaszokra hogy nekem ronda fiú nem kellene stb...
2012. okt. 26. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy jött a képbe alfa hím fejű egyén, de nem hagytam el, mert szeretem.
2012. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

NEM.

A szerelem nem CSAK a külsőn múlik.

Két dolog lehet: nem jóképű, de mégis van benne valami, ami megfogott, és ami felkeltette az érdeklődésem.

A másik, hogy tartós ismeretség során (osztálytárs, baráti körből ismerős, csoporttárs, munkatárs) olyan személyiségjegyeket mutat, ami megragadnak, megfognak, és ezekbe szeretek bele.


Az, hogy jön egy cicababa fiúban, akivel jobb megjelenni (csak meg ne szólaljon), nem oszt, nem szoroz.


Tudod: nem abba szeretünk bele, aki szép. Azt látjuk szépnek, akit szeretünk. :)


Az alfakappannál is jön egy helyesebb, izmosabb, divatmacsóbb, stb. Aki ezért otthagy téged, az ennyit is ért. És örülj neki, hogy otthagyott, az "alfahímet" meg inkább sajnáld, egy ilyen csaj épp elég sorscsapás meg büntetés neki is. :DDDD

De minimum egy anyagi csőd...

2012. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Ezt az alfaságot még mindig nem vágom, ha valaki jól néz ki, az már alfahím, vagy mi? Közben meg lehet, hogy olyan tutyimutyi, hogy ha ránéz a kakas, elsírja magát. Na, mindegy, nem is ez a lényeg. Akit igazán szeret az ember, azt nem hagyja el, csak mert jön valaki, aki jobban mutat. Ha meg elhagyja, akkor nem szereti igazán, akkor meg jobb is, ha nem vesztegetik tovább egymás idejét.
2012. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Mi mind felszínesek vagyunk,csak a pénz érdekel minket és a kinézet.Szívtelenek is vagyunk,szeretünk hazudozni és a farokméretből is minimum 20 centire van szükségünk.A szerelem szót nem ismerjük,úgy működünk mint az állatok,amint jön egy nagyobb,kidüllesztett mellű bika,azonnal lelépünk a barátunk mellől,csak úgy porzik utánunk a levegő.


Jézusom..

2012. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát akinek van barátja és tegyük fel szerelmes belé annak nincs olyan ,hogy "ronda" a másik nem ? De én mint férfi párszor már láttam olyat ,hogy tényleg egyszerűen az ember nem érti meg mit eszik a csaj a srácon. Mert csúnya , girhes , még a stílusa sem megfelelő , beszédéből pedig nem szűrődik ki sok értelem sőt még csak nem is vastag a csaj mégis vele van. Ki érti ezt?
2012. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én ismerek olyan lányokat akik szabályosan kiszerettek a szerelmükből és beleszerettek a bikába.
2012. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Mert én az alfa hímeket amúgy se csípem. Bár jó kérdés, ki mit ért alatta. Az enyém nem ronda, de nem is alfahím. Bár újra megjegyzem: csak olyan értelemben, hogy pl. nem dominánsabb nálam, sőt.

Abban az értelemben viszont igen, hogy csinos, nagyon helyes, és nagyon bejön a többi csajnak is.

De mindegy, én ha már megszeretek valakit, akkor tudod, ott van kötődés. És nem hagyom el, ha jön egy "jobb" (esetemben tegyük fel jobban kinéző).


Ha egy "rondát" szerettem volna meg, őt sem hagynám el.

A kötődés amúgy is szépít.

2012. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

De egy f.sz vagy... Aki ilyen ostoba azt tényleg elhagynám. Nem jövök össze olyannal akihez nem vonzódom és akibe nem vagyok szerelmes. Akivel vagyok azért mert el tudnám képzelni életem párjának.


21/N

2012. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én meg ismerek olyan srácot aki 5éve jár élete szerelmével,és annak a csajnak mesél a jövendőbeli eljegyzésükről akivel félrekefél néha.Ki érti a srácokat?
2012. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

4: Sokan nem tudják, de az állatvilágban sem a nőstények mennek a bika után, nem ők választják.

A hímek (bikák) épp azért nagyobbak, hogy egymás között le tudják rendezni azt, ki mehet a nőstényekhez párzani. A nőstények talán nem is őt részesítenék előnyben. Ahogyan nálunk is visszataszító sok nőnek egy kigyúrt bunkó.


Sok helyre bemásoltam, ha már állatvilág:


"A szabályokat nem mindenki tekinti magára nézve kötelezőnek. Páviánoknál figyelték meg azt, hogy a hárembe tartozó nőstények úgy tévesztik meg a horda domináns hímjét, hogy fiatal partnerükkel egy nagy szikla mögé húzódtak, majd fejüket kidugva a szikla mögül figyelik az idős hím viselkedését, és igyekeznek a tétlenség látszatát kelteni. Eközben a szikla mögött fiatal választottjuk közösül velük (Byrne & Withen, 1988)."


Itt az alfahím lényegében kisajátítja a nőstényeket, akik ennek ellenére másképp döntenek.


Bár az "alfa" fogalmat tényleg sokféle értelemben lehet használni. Mondhatom, hogy nekem az enyém az "alfa", holott ha azt nézzük, egy kedves, aranyos, odaadó, sőt- kicsit nekem alárendelődő fiú. Viszont nálam épp így lett a legsikeresebb.:)

2012. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!