Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit furcsán fog "hangzani" amit én most ide leírok.

De pár hónapja van egy haverom, akivel napi szinten mindennap minden percben tartjuk a kapcsolatot telefonon keresztül.. smsezünk.. Mindig van miről beszélnünk.

Nos, nem rég egy 3.személy közénk állt. Akire én furcsa mód nagyon féltékeny vagyok, és bele betegszem lassan abba a tudatba hogy nem csak velem beszélget már, és nem csak engem "szeret". Hogy lehetek féltékeny ennyire?? Egész nap a fejembe jár, ha nem nekem ír.. Sírok mert azt gondolom vele ír.. és az a másik fontosabb neki mint én! És nem akarom hogy vele is találkozzon és megismerje úgy mint engem. Ráadásul ez a harmadik egy csaj.. Én meg pasi...

De akkor is féltékeny vagyok. De nagyon nagyon.... És mindent megteszek hogy ne szeresse annyira mint engem.

Szerelmes vagyok???


20/F



2013. jan. 7. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az!
2013. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus esete a beteges vonzódásnak,amit mondjuk nevezhetünk szerelemnek,de valójában nem az. Szerintem vagy erősítsd meg a lelked,hogy ne tipródj ezen a dolgon vagy mond meg neki az érzéseid és hátha összejön valami. Amúgy elég vicces,hogy egy lányra vagy féltékeny :D
2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjátok, hogy álmodom....
2013. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem jön össze, mert hetero.. én meg biszex..

Ráadásul neki családja is van. Csak szeret félrelépni.

És mindig próbálom letéríteni erről az útról.

Sokat jelent a családja is.. De miért foglalkoztat ennyire hogy kivel ismerkedik.. Nem értem saját magam.:(

2013. jan. 7. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
én értelek. idióta f*sz vagy. fejtegessem még?
2013. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor rossz sütőben melegíted a pitét
2013. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De tudok a csajozós dolgairól... És azok egyáltalán nem zavarnak csak ez az 1 személy.. akit én utálok! de nagyon nagyon. és nem tudnám elviselni azt hogy ő esélyesebb arra hogy megkapja... nem engedem:(
2013. jan. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!