Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! Több mint 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! Több mint 3 éve halálosan szerelmes vagyok egy osztálytársamba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már kezdek beleörülni, bármit megadnék azért hogy legalább egyszer életembe legalább csókolózhassak vele.

Szerintem Ő is tudja, amúgy jóban vagyok vele.

Nem tehetnék semmit? Valami jó ötlet?



2013. jan. 7. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nincs ötlet


keress másikat


én is azt hittem, elmúlik, de már 5 éve tart


ne legyél olyan hülye, mint én

2013. jan. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
És ez a szerelem csak olyan "jaj de jó lenne, bármit megadnék érte" - de közben semmit nem lépsz, vagy aktívan próbálkozol nála?
2013. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj oda smacizd le... Egy pofont megér, ha ennyire vágysz rá... ;)
2013. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát az aktívan próbálkozás kb annyiben kimerül hogy próbálok nagyon kedves lenni hozzá, meg persze aprróbb jeleket is adok. Ezt szeretném valahogy továbbfejleszteni, hogy ne váljak rögejessé.


3.: még 100 pofont is megérni, de nem akarok vele rosszba lenni...

2013. jan. 7. 02:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd megbékél. :D
2013. jan. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 5 éve rajongok valakiért, ez szerinted jobb? :-)
2013. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Épp az a probléma, hogy a nagyon aktív próbálkozás nálad az egyenlő a smemivel.
2013. jan. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor hogyan kéne próbálkoznom aktívabban? Tudnál tippeket adni?
2013. jan. 7. 02:42
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Nézd... a "próbálok kedves lenni" minden emberi kapcsaolatban alap. Ha szerelmes vagy, akkor próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá! Beszélj vele sokat, legyél figyelmes vele, kedveskedj neki apróságokkal, mittufomén... sulibüfében ha úgy adódik, hívd meg valamire... stb. a többit a fantáziádra bízom.
2013. jan. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fülünyúl ***** válasza:
Nem is ez a lényeg amit leírtál, mert a szerelem szép dolog. Ami itt a buktató lehet és mélyen hallgattál róla, hogy a másik fél hogy áll ehhez a dologhoz. Valószínűleg 3 év után már tud róla, na de viszonozza-e az érzést, tetszel-e neki egyáltalán? Vagy közben ő teljesen másokkal randizott, másokba volt szerelmes a 3 év alatt? Mert ha ő ennyi idő után sem viszonozta az érzéseidet, illetve a 3 év alatt fel sem figyelt rád, akkor cseszheted, mert sosem fog. Így vagy benne ragadsz a plátói szerelem kényelmes önsanyargatásában, vagy megpróbálsz továbblépni tudatosan és valaki mást keresni.
2013. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!