Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Taszít benneteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Taszít benneteket, ha egy lány tornázik?

Figyelt kérdés
Nem durva dolgokra kell gondolni, hanem ilyen otthon elvégezhető gyakorlatra. Taszít titeket vagy jobban szeretitek, ha egy lány "megmarad nőnek, a tornázást pedig meghagyja a férfiaknak"(--egy másik kérdésnél olvastam egy ilyen hozzászólást)?
2013. jan. 7. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha valaki ezt undorítónak tartja, az engem kicsit sem érdekel. Szeretnék egészséges lenni, és fit maradni. Engem meg az taszít, ha valaki egész nap otthon vegetál.
2013. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
az első barátnőm: [link]
2013. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nagyon helyes :)

a fenéktornát kötelezővé tenném a nőknek :D

2013. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én imádnám ha előtem gugolna valami feszülős cucban..szexi lene ..!
2013. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó :)

Jó ha mozogsz.Pozitív dolog.

2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, nőre igazított testeddzés ami neki is való, hogy szép fiatalos maradjon még hosszú éveken át. Szeretem az eddző nőket, én is régóta eddzek és ez a legjobb dolog a világon. Csak ilyen nőt akarok!
2013. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, sőt :)
2013. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért taszítana? Még jó,hogy tesz valamit a kinézetéért..
2013. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez egy elképesztően buta kérdés.

Miért kéne hogy taszítson? Mit kellene csinálnia a lánynak? Ülni a tévé előtt és zúzni a sajtburgereket szakmányba, hadd hízzon a zsír, fortyog a hús? Nanemár...

2013. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nagyon nem értem a kérdést. vannak tornászlányok is, mi ezzel a gond?
2013. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!