Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik fiút szereti egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik fiút szereti egy lány az menekül, amelyik meg szeretné, ha szeretnék az nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, nem rinyálós fiú, hogy senkinek sem kellek. De már én is ezt látom. Amelyik fiúba beleszeret egy lány és ki is mondja neki az szinte menekül, aki meg örülne neki, ha végre valaki szeretné és ezt ki is fejezné az meg a kutyának sem kell. És nem csak a jóképű adoniszokról beszélek, tök átlagos fiúkról, felszednek egy lányt, hajtanak is rá, de még ha a csaj nem is ilyen rámászós hanem szimplán kimondja hogy beleszeretett már futnak. Meg ott a másik véglet, aki mindent megadna azért, ha valaki szeretné meg gondoskodna róla, azoknak meg nincs senkije.

Mi a fenéért van ez? Vagy minden pasi menekül a szeretlek elől?

Nekem van párom és nincs ezzel gond, csak sok ismerősöm ezzel küzd. Amíg nem jönnek érzelmek, addig oké, aztán nyúlcipő a másik oldal meg szenved azon, hogy sosem szereti senki.


2013. jan. 7. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ennek nem tudom, mi értelme van. miért kell iszkolni
2013. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép világ, right?
2013. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ami nem lehet a tiéd, mindig az kell
2013. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pont így vagyok ezzel én is ://
2013. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem menekültem,de mégse jött össze,más okból kifolyólag.
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!