Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez probléma, neki kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez probléma, neki kellemetlen lehet?

Figyelt kérdés
szűz vagyok, de a baratom néha ujjaz, viszont az utolsó alkalommal, mikor elkezdett símogatni, izgatni noss, nagyon benedvesedtem, szinte már zavaróan. ez probléma, vagy számára ez kellemetlen lehet? mit tegyek hogy kevésbé legyek nedves vagy mit kezdjek vele?

#ujjazás #nedvesség #túlságos nedvesedés
2013. jan. 5. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a jó! :)
2013. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem máig zavar, de be kell látni. EZ ÁLDÁS!

Ő meg hidd el, mint a sört úgy inná ha tehetné xD

2013. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azz a jó ha nedves vagy ... ha majd oda kerül a sor akkor az lesz a jó ... ne tegyél ellene semmit
2013. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél ellene semmit, örülj neki. Hidd el, őt sem zavarja :)
2013. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem zavarja,sőt örülhet neki mert ezek szerint jól csinálta.ez nem gond,ez jó ! :)
2013. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nagyon örülöök ha a partnerem benedvesedik szerintem ne foglalkozz vele
2013. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!