Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, pár hónapja rá is írtam facebookon, de azt írta van barátja.Nem ismertem a csajt, csak látásból, de egyből megtetszett. Egy haveromtól megtudtam hogy a csaj szakított a barátjával. Azóta volt egy buli amin ő is ott volt, és ott úgy éreztem hogy kölcsönös a szimpátiánk, de nem volt semmi közöttünk, csak párszor szemeztünk, meg néha nevetett, amikor viccelődtem a barátnőjével, akit viszont ismerek. Jövőhéten is lesz egy buli, amin elvileg ott lesz, csak nem tudom, hogy hogy menjek oda hozzá, mivel kezdjek köszönés után!? előre is köszönöm a válaszokat
2013. jan. 7. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
igyatok valamit közösen és akkor már jön a közös témázás
2013. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csaszi ***** válasza:
Told le a gatyád és szaladj az első olyan helyre ahol meghúzhatnád. Közben kiabálj, hogy gyere utánam baby! :D
2013. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hh nem a barátjával jár bulizni
2013. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak köszönöm, csak mégis mielőtt elhívom meginni valamit, mit mondok? Tudod-e ki vagyok, felismersz-e olyan gáz...

második válaszolónak is köszönöm a nagyon segítőkész válaszát, nem meghúzni akarom (najó, majd azt is :D), de még egyenlőre ismerkedni, beszélgetni szeretnék vele, szerintem ha tudnám hogy kezdjem aztán menne a dolog, csak nem tudom hogy kezdjem :D

2013. jan. 7. 22:06
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, ez egész jó ötlet! mert igazából el kéne játszanom, hogy nem tudom hogy nincs már barátja, csak félek ha aztán mondja hogy szakítottak akkor elindul a lelkizés és nem is azon leszünk hogy ismerkedjünk hanem h kisírja nekem bánatát, BÁR úgy hallottam hogy ő dobta a barátját, mert elmúlt a szerelem, szóval lehet hogy már egyáltalán nem is érdekli a szakítás
2013. jan. 7. 22:10
 6/7 Egy Srác Asszem ***** válasza:
hát gondolom a barátnőjével lesz akit ismersz. szóval megint együt lesztek aztán majd amikor mind a 2en iszogattok félrehívod vagy valami és beszélgettek :D a szakítós témára meg megmondod hogy milyen kár, de jobbat érdemel, és milyen jó, hogy mostmár beszélgethettek mert nincs elkötelezve stb stb. :D
2013. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nem olyan barátnő hogy együtt indulnak el a buliba, csak ha már ott vannak akkor beszélnek pár szót stb. köszönöm a válaszokat, megpróbálok valamit összehozni :D
2013. jan. 7. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!