Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Július óta edzem rendszeresen,...

Július óta edzem rendszeresen, és egész jól haladok, de van egy kritikus pont (részletek lent), mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Tehát nyár előtt rendszertelenül jártam, inkább alapozásra volt jó, de július óta rendszeresen heti 3x járok, 3 napos váltott edzéstervvel: mell/tricepsz; hát/bicepsz; váll/láb/stb, és minden edzést hasazással kezdek és zárok. Már mindenhol megindult látványosan a fejlődés, egyedül a bicepsz az, ami nem akar kialakulni. Mit tudnátok tanácsolni?

2012. okt. 2. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd le, mit és hogy kajálsz, illetve július óta hány cm-ről mennyit nőtt a karod.

Sok helyen lehet bibi, az is lehet, hogy nem jól edzed a bickót.

2012. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kajában nem változtattam, főtt házi ételeket eszek többnyire, annyi hogy magában sok szalámit, és húsos termékeket többet fogyasztok. A karom kerületét nem mértem még soha, de most 32 cm körül van (és 176 cm magas vagyok). Nem hiszem hogy sokat nőtt volna, nem érzem a pólók ujjain, meg a többi testrészhez képest változást sem nagyon látok... Még az is lehet, hogy kisebb lett a karom, mert 1 - 1,5 éve legalább 15 kg-mal több voltam (és az nem izom volt), azóta mindenhonnan fogytam, de közben szélesedtem is.


Még annyit mondanék, hogy semmi kiegészítőt, vitamint vagy hasonlót nem szedek, eszek...

2012. okt. 3. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen kajával nekem is 33 körül volt a karom, és ne is számíts többre.

Még jó kajálással is időbe telt, hogy felküzdjem magam 42-43-ig, bár nekem hosszabb a karom, nehezebb dolgom van.


Az edzéstervet amúgy rendben van. A kajálás lesz a probléma.

2012. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!