Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, és szerelmes vagyok egy 23 éves fiúba, aztmondja, hogy ő is szerelmes belém. Ha járunk az pedofíliának számít?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta beszélgetünk msn-en is, és még nem találkoztunk, mert egyikünk sem akarja, hogy bajba kerüljön.

Kérlek segítsetek.


2009. aug. 27. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Csak ha szex-re kerül sor, az a pedofília.
2009. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
na ezeket nem értem. mi szüksége van egy 14 éves csajnak egy 23 évesre? Mért nem jó neki egy 15-16 éves pasi?
2009. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hány évesnek kell lennie a fiatalabbnak, hogy az idősebb ne számítson pedofilnak?
2009. aug. 27. 19:16
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Kiskoru vagy igy nem fiuznod kellenne hanem tanulnod.
2009. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
minimum 16 evesnek kell hogy legyel... hivatalosan 18 eves kortol leszel nagykoru felnott! Bar szerintem meg akkor is gyerek az ember, foleg agyilag!
2009. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az én dolgom, hogy mikor kezdek fiúzni, egy egyszerű kérdést tettem fel, nem hegyibeszédet kértem.
2009. aug. 27. 19:18
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem egyáltalán nem gond, nem az számít h ki mit mond...Csak az számit ti ketten mit éreztek...Úgyse fogod otthagyni bárki bármit is mond, ha tényleg szereted...De ha vállaljátok ezt a dolgot akkor nehézségekbe fogtok ütközni...de ha szeretitek egymást túl lesztek minden ijen dolgon:)(tapasztalat:))

Szóval szerintem csak nyugottan járjatok, ismerd meg, de ne fekudj le vele csak azért mert ő akarja:)Ha szeret megérti...Sok szerencsét nektek!

2009. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Lesittelik a haverodat ha csak a gyanúja felmerül hogy megdugott, téged meg az ősök 18 éves korodig szobafogságban tartanak majd kis hülye pisis!
2009. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha betöltötted a 14. életévedet, a partnered akármilyen idős lehet, jogilag nem számít liliomtiprásnak, vagyis nem pedofil. Ezt pár hete a rendőrség jogi osztályától tudom, de törvényben is meg lehet találni Google segítségével.

Tehát ha betöltötted a 14.-et, akkor toljadneki.hu :))))))

2009. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

14 évesen kizárt dolognak tartom, hogy egy 23 évesbe szerelmes legyél, komolyan.


Mellesleg, általában az ilyen korú férfiak a hozzád hasonló kislányokat ejtik teherbe. Aztán majd leshetsz utána.


Persze, ő is szeret téged, hogyisne. Naív vagy még, de majd beletanulsz a dolgokba.

2009. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!