Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 vagyok, és megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok, és megismertem egy nagyon helyes 18 éves lányt, az az igazság, hogy nem tudom, lehet-e ebből neki, problémája, igazán nem szeretném, most mit tegyek? Meddig számít pedofíliának?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon 14 év alatt.Tehát semmi baja nem lehet belőle.
2008. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
ne haragudj,nem szeretnélek megbántani de a lány 18 éves...érted.fel is jelenthetnéd.ergo megront.ha én lennék az anyád.....ha rajtam múlna,lenne problémája.
2008. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem...sajnos nekemis hasonló anyukám van, és nagyon aggódik miattam...aztmondta, nem nyúlhatok a lányhoz amíg be nem töltöm a 16ot...most mit csináljak?
2008. aug. 22. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy már paraszt!Egyáltalán nem lenne miért feljelentened!14 év fölött azt csinál a fiacskáddal amit akar!
2008. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A pedofil bűncselekmény az, ha egy felnőtt személy közösül egy gyerekkorú személlyel. Ma Magyarországon a felnőttkor a 18. életév betöltésével kezdődik, a gyerekkor pedig a 14. életév betöltéséig tart. Vagyis a beleegyezési korhatárnak (a betöltött 14. életévnek) érzékelhetően semmi köze sincs a pedofíliához, mivel a megrontást minden esetben egy 18. életévét betöltött személy követi el egy 14. életévénél fiatalabb személlyel szemben.
2008. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
baromság, 15 évesen simán benne van a pakliban egy 18 éves csaj. hidd el ez teljesen okés, én 17 vagyok, és nem kezdek fiatalabb csajjal.
2008. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

abból hogy megismerted semmi baja se lesz. ha járni akarsz vele akkor az nem pedofilia.

amig jól össze ismerkedtek még lehet hogy 1év. aztán még1petting és már17éves vagy. aztán 1év orál tanulás. és máris 18éves vagy és szabad a szex.

2008. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az éves számolós elméleted elég gáz volt,elmondták ketten is helyesen,hogy törvényileg sem áll fenn sem megrontás sem pedofília esete,és egyébként sincs vele baj.
2008. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet soknak érzed picit a korkülönbséget,habár nem sok csak ebben a korban még máshogy adja ki magát....nekem is volt 18 évesen 16 éves barátom,igaz többnek nézett ki anyámék sosem fogadták el,el is ülsözték mellőlem!!!Baj nem lehet a kapcsolatból...ha mindketten fel meritek vállalni,sok boldogságot nektek hozzá!!!!szia
2008. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!