Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fullos, felső kategóriás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fullos, felső kategóriás csaj, minek néz engem állandóan?

Figyelt kérdés

Én egy középkategóriás csávó vagyok, ennek megfelelően alsó-középkategóriás nőim voltak (ha voltak).

Kb. 1 hónapja jött a munkahelyre egy új csaj és azóta ha összefutunk mindig megbámul 2-3X. Ez nekem magas!

Nem éppen vagyunk egy súlycsoportban!


2013. jan. 8. 12:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az isten ez a középkategóriás meg felsőkategóriás? Számít ez abban a tekintetben, hogy amúgy milyen ember, milyen gondolatai vannak? NEM!
2013. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%
a csúnyákat és nyomikat pont úgy megbámúlják az emberek mint a szépeket. te meg azt mondod nem nézel ki túl jól...szóval akkor meg is van a válasz.
2013. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%

Gyerekek, nem kéne a szentbeszéd!Kismillió srácnak mondják nap mint nap, amikor megnéznek egy szebb lányt, hogy felejtsék el, ne álmodozzanak, keresgéljenek a saját súlycsoportjukban! Itt a fórumon is nagyon sokan írják ezt.Amikor pedig valakinek kellemetlen tapasztalatai vannak a lányokkal, egyből "leordítják" a fejét, hogy miért pont plázacicákkal kell próbálkoznia. (holott nem is látnak bele az életébe)

Szóval nem kell megjátszani a szentet!

2013. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

És a kismillió srácnak kik mondják ezt? a másik srácok, akiknek ugyanez a tapasztalatuk a pi.ák terén, erre a fórumra meg nem kell adni, mivel itt a legtöbb nő leli szegény , sérült ember akiknek az a jó hogy ha más sem boldog mivel ők sem azok.

Ha körülnézel az utcán rengeteg pár van ahol az egyik jobban néz ki mint a másik "nem egy kategóriák" mégis ők alkotják a boldog pár jelenséget.

Ezt azért nem látja aki nem látja, mert nem akarja és ezek a párok nem reklámozzák magukat, nem részegednek le minden hétvégén valami diszkóban és nem riszálják a félmeztelen testüket a bulikban.

Mint a hírek, a jó hír nem hír....

2013. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71 %, nekem is volt már olyan, hogy ezt mondták. Pl. mert "tetszeni mert" némelyik lány a helyi újság nap szépe rovatából vagy a strandról, utcáról. Egyszer pl. az egyik ismerősöm (aki azóta már nem az) mondta nekem, amikor megtetszett pár szép lány, hogy ne higgyek túl sokat magamról; tud ő egy 30 éves, elhízott, gyerekes nőt, az az én kategóriám. És még azt is hozzátette, hogy hol vagyok én egy kigyúrt machotól?! Majdnem megmondtam neki, hogy mindjárt megmutatom, mennyi erő van egy nem kigyúrt emberben, de végül hagytam a fenébe. (A testalkatom egyébként átlagos, a magasságom is rendben van, szóval nem vagyok egy lepusztult alak.)
2013. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hát a felső kategóriás nálam: Modell alkat, kis súly, szép arc, tekintet, az egész nő nagyon úgymond "egyben van".


Persze azóta is csinálja ezt tovább, nem állt le, kikészít vele!! Úgy érzem magam, mint amikor a Mici Mackó nyalogatja kívülről a mézes üveget, de nem tudja kinyitni.

Megőrülök!!!

2013. jan. 22. 15:47
 17/23 anonim ***** válasza:
Hülyének
2013. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Fogd már föl miről van szó!

Rám az egyik nő lehet hogy azt mondaná hogy ronda vagyok, a másik meg azt hogy szexisen férfias, és hogy kinek kiről mi a véleménye megint csak nem attól függ hogy az adott nő hány centi meg hogy milyen feneke van, akárkinek tetszhet vagy nem tetszhet akárki, valakinek a "szépfiúk" jönnek be megint más nők meg lehet hogy azt mondják, hogy túl nyálas, meg amúgy is annyi szép nő van, mi abban a meglepő ha bejössz egy szép formás csajnak?


23/F

2013. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj? És te mennyi vagy?
2013. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdeklődik irántad, akkor NE HABOZZ ÉS LÉPJ FELÉ!!!!
2013. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!