Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti szeretitek, ha kiverik a feneketeket?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy vannak-e olyan nők, akiket ez izgat és hol találhatom meg őket. Az smpxie-n és eropolis-on szinte csak profik vannak. Nem a pénzt sajnálom, az ilyen szempontból irreleváns számomra, hisz semmi nincs ingyen az életben sajnos, de az ott lévők már sokszor túl durvák nekem. Engem a véres dolgok már taszítanak.

2013. jan. 8. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*értelmes válasz
2013. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én imádom elverni a formás hátsókat, sajnos nincs kiét :/ F+23
2014. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
a piros fenék hozzátartozik a magaskultúrához
2014. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Magaskultúrához??? Szerinted van bármilyen együttjárás a kultúra / kultúráltság és a piros fenék (vagy annak szeretete) közt?
2014. máj. 10. 13:01
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tekerni akarjuk, akkor van hozzá köze. :P Magas szexuális kultúrához. No, de nyilván poénból írta! Ne bántsd a kedvenc bdsm ismerősöm!:D
2014. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha költői kérdésnek szántad, akkor tekintsd semmisnek a válaszom, de van köze. Általában az intelligensebb, iskolázottabb, műveltebb emberek foglalkoznak bdsm-mel, mint a szexualitás különlegesebb, kifinomultabb formájával.
2014. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nagyon távol kerültünk az eredeti kérdéstől. :) Ráadásul attól tartok, hogy a kedves posztolók sajnos keverik is a fogalmakat: iskolázottság, intellektus, szexuális kifinomultság vs. "magas kultúra"...
2014. máj. 10. 19:47
 18/19 anonim ***** válasza:

nem írtam volna újra, ha nem minősítesz le:


együttjárás nincsen, de összefüggés valószínű a kultúra és a seggrepacsi közt.

2014. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Elnézést, eszemben sem volt leminősíteni - nem is tettem ilyet - , örülök, hogy beszélünk erről.

Mit értesz az alatt, hogy van összefüggés, de nincs együttjárás? Az együttjárás ebben az esetben a két jelenség közti empírikus összefüggést jelenti - nem szűkítettem le egyáltalán az összefüggést ebben az esetben (pl determinisztikus kapcsolatra), szóval tényleg nem értlek...

2014. máj. 10. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!