Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Titeket nem zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Fiúk, Titeket nem zavar ha egy csaj perverz? Esetleg szeretitek is?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat!:)

2013. jan. 8. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy ilyen barátnőm...(fiu vok)...csak haverok vagyunk...de el nem tudom képzelni milyen lenne ha több lenne köztünk...az már a legdurvább határokat is átlépné :D

amúgy bejön

2013. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj ,hogy ilyenekről fantáziálgatok?:(
2013. jan. 8. 18:41
 13/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2013. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Téged kellene kikötni, vagy inkább Te szeretnéd a pasit?
2013. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Dehogy baj. :)

Szerintem a pasik 80%-ának is van ilyen álma.. mert az ilyenektől azért elég rendesen fellendül a szexuális élet. ;)

2013. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2013. jan. 8. 18:44
 17/19 anonim ***** válasza:

Csak arra figyelj, hogy mindig legyen új ötlet a kobakodban.

Így nem válhat unalmassá a történet ;)

2013. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értünk perverz alatt. Mondjuk a pisiszex nálam már túl perverz, de ha például egy kis kikötözésről van szó, vagy szeretkezésről valami extrém helyen illetve pózban, akkor lazán benne lennék én is, és igen, tudnám szeretni ;)
2013. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

pervi dolgok jo dolgok.van egy lányismi egyelörecsak telon aki mazohista,és igényli hohy mindeneste alázzam és vad dolgokat modjak neki.mondjuk enge is érdekel.

de amugy férfi létemre fiuval is perverzkedtem már álvezte,és élvezte.Hogy mit?...azt a legvadbb fantáziádban sem tudnád elgondolni---de jo volt.

2013. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!