Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nőket is jobban vonz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőket is jobban vonz egy magas pozícióban lévő pasi (pl. vezérigazgató), még akkor is ha kissé tapló, mint egy átlagos beosztású/átlagos anyagi helyzetű?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 18:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%
Ember ennyire primitiv nem lehetsz:XDDD
2013. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, ez a nő elképesztő. :)
2013. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdéssel én nem reklámoznám magam, dehát Te tudod :)
2013. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
behódoló típus vagy, vagy olyan aki a pénz szagára nedvesedik.
2013. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem.
2013. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
most mit kell ennyire oltani? akik odáig jutnak valamilyen szinten dominánsak, az pedig sok nőnek bejön. plusz a sok pénz anyagi jólétet jelen amire köztudottan gerjednek a nők.
2013. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A barátom vezérigazgató egy német cégnél és nem, nem ezért jöttem vele össze. Az igaz, hogy vonzanak a domináns férfiak, de előtte csak egyetemista pasijaim voltak. L21
2013. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező, márpedig igazad van. Nem véletlen ha valaki vezető egy cégnél: tanultabb, műveltebb, tapasztaltabb, éretteb, érdekesebb, határozottabb, érdekesebb és intelligensebb mint egy buszsofőr.


Jómagam is az olyan nőket szeretem akik az ilyen férfiakra buknak és nem a tanulatlan, csóró de cukika buszsofőrökre.....az az ő szegénységi bizonyítványuk.


De hát zsák a foltját ugyebár....

2013. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, te most menj el a géptől bújj el és ha normális, esetleg értelmes emberek társaságába kerülsz te nagyon messzire menj onnan!
2013. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Tudtam hogy ez egy elég durva vitaindtó kérdés lesz, amikor olvastam. Nem is számítottam másra, jönnek is a szitkozódó válaszok. Megpróbálom leírni hogy mi a helyzet valójában a gazdag pasik terén.


Előre leszögezem hogy vannak olyan nők akik direkt a pénzre utaznak és akiknek csupán üzlet a szerelem. Viszont az utcán kétlem hogy 100 nőből egy olyat is találnék. Csak a médiában vannak jelen nagy számban, tőlük tekintsünk el.


A legtöbb nő nem a pénzt keresi hanem a dominanciát. Erős alfa hímet keresnek aki biztonságot nyújt és uralkodik. Az részletkérdés hogy a pasi eltartja-e a nőt vagy sem. Viszont lássuk be, hogy egy magas beosztás dominanciát sugároz: egy férfi, aki adott mértékben hatalommal bír, felelősséget tud vállalni amikor fontos döntéseket hoz, más embereknek a vezetője és persze a fizetéséből el tudja tartani magát, egy szóval: sikeres. Márpedig a nők három kulcsfontosságú tulajdonságot keresnek egy férfiban: magabiztosság, humor, siker.


Képzeljetek el egy skálát, a magas státuszú férfiak skáláját. Az egyik végén ezek a tulajdonságok állnak:

hajléktalan, szegény, bizarr, furcsa, gyáva, gyűlölettel teli


A skála másik oldalán ezek szerepelnek: színész, rocksztár, gazdag, profi atléta, nagylelkű, vezető személy, bátor


Ezen próbáljuk meg elhelyezni a férfiakat és láthatjuk, hogy mennyire kellenek a nőknek. Például egy férfi, aki számítógépfüggő volt, nem tudott kapcsolatot teremteni más emberekkel és még testileg is csúnya volt, képzelhetjük, hogy nem sok nőt vonzott. Viszont amikor megtanult kommunikálni, kidolgozta a testét és búcsút mondott a szerepjáték világának, hatalmas ugrást tapasztalt meg ezen a skálán és máris sikerrel ismerkedik nőkkel.


Egy vezető pozíció azon túl, hogy önmagában magas státuszú férfira vall, sejteti, hogy az illető biztos okos, jól tud beszélni, ért az emberekhez, van élettapasztalata és elég határozott ahhoz, hogy ellássa a vezető szerepét. oké, a valóságban néha betesznek egy-két értelmi fogyatékost is vezetői székbe, de ezek a cégek hamar pusztulásnak indulnak. Egy jó tulajdonos a legjobb embereit válogatja be vezetőnek.


És mi van ha tapló? Hányszor hallottunk már olyanról, hogy a férfi köcsög volt a nővel, megcsalta, nem foglalkozott vele, a nő mégis oda volt érte és lefeküdt vele? Hányszor hallattuk már, hogy egy férfi kedves volt a nővel, meghallgatta minden baját, megvigasztalta, órákig chatelt vele, mégis a legtöbb amit kapott annyi volt: "én csak barátként tekintek rád" "olyan vagy mint egy tesó, nem mint a pasim". A nőknél egészen más az összefüggés a kedvesség, tahóság, vonzalom és érzelmek között, mint gondolnánk. De ez egy egészen más téma amit nem lehet röviden kifejteni.


Szóval, nem elvárás, hogy valaki vezető szerepben legyen, de ha egy vezető tulajdonságaival rendelkezünk akkor egészen jó esélyeink vannak mind a nőknél, mind az élet bármely területén. Amúgy a munka nem minden... ismerek olyat, aki átlagos beosztású de kint az utcán sok ember tiszteli és rengeteg kapcsolata van, bárhova megy barátként ismerik. Vagy olyan is van, aki remek vezéregyéniség, tud irányítani csapatot, mégse veszik fel vezetőnek mert nem szeretik.


Még egyszer mondom az aggódó férfitársaim megnyugtatására, hogy nem kőbe vésett elvárás vezetőnek lenni, isten óvjon minket hogy minden második ember ilyen-olyan manager legyen, de ugyanakkor egy felnőtt férfi esetében fontos szempont hogy mit ért el az életben, mennyire sikeres, mit tett le az asztalra.

2013. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!