Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek naív vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek naív vagyok, vagy túl komolyan veszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Nos, nem volt még barátom és 16L vagyok..rengeteg fiúval beszéltem neten, és pár bnőmnél, tesómnál akiknek volt barátjuk "szereztem tapasztalatot hogy milyenek a fiúk", és tudom hogy melyik az aki csak arra hajt. Élőben is találkoztam párral de nem ez a lényeg. A nyáron még augusztus végén megismertem egy srácot msnen egy csoportból, és akkor még képet se látott rólam és úgy is jó fej volt. Beszélgettünk facen is, mondta hogy szép vagyok, rengeteget beszéltünk; talán ő volt az első olyan fiú akivel értelmesen bármiről ellehetett beszélni, hülyülni persze neten. Nagyon helyes, de nekem azt mondta h nem megy a csajozás neki, habár volt azszem 2 bnője. Szóval izmos meg jól néz ki, olyan akire ránézek; na ez egy bunkó srác aki pcsákra hajt. Talit kért, majd elutaztam utána közömbös volt, nem válaszolt a leveleimre. Letöröltem. És rá 4 hónapra most újra írt, hogy sajnálja a történteket nem tudja hogy miért nem írt, de hiányoztak a beszélgetések. Egy városban lakunk amúgy. Nem tudtam hogy mi legyen de mostanában rám ír ez egy hete volt és nagyon jó vele beszélgetni, de mondtam neki hogy lehet őszinte hogy miért nem írt, nem jártunk h megkéne sértődnöm..

nekem ez akkor is fura ugyanakkor hihetőnek is tűnt, és azt mondta h nincs önbizalma azért is halogatta a találkozót, de ezt vhogy nemtom elhinni... de most nagyon jó vele beszélgetni, rá gondolok és nemtom.. ha ennyi csaj közül válogathatott volna akkor miért jelölt volna megint be? Én nem vagyok olyan nagyon szép lány, nem az a pcsás könnyen kapható kategória. Egyik bnőm azt mondja hogy túl komolyan veszem, a másik meg hogy tuti mással kavart és h leakart rázni, majd nem jött össze neki és ezért vette fel velem a kapcsolatot megint, a másik meg hogy próbáljam meg most nem veszíthetek semmit.. nemtom mert tavaly nekem is volt egy srác ismerősöm akivel élőben is beszélgettem , de nem jött be és durvábban elutasítottam mert folyton irogatott és nem értette meg..és rá félévre bejelöltem én is és felakartam venni a kapcsolatot..lehet hogy ez a srác belátta hogy értelmes lány vagyok és nem olyan? vagy tényleg én kellenék neki? még soha nem találkoztunk..

de arra is gondoltam hogy túl komolyan veszem ezt hiszen nem házasságra mennek a dolgok, tini vagyok, élvezzem az életet.. max ha téll ilyen kavarós akkor elküldöm ..

szerintetek? egykorúak vagyunk

én nem akarok naívnak tűnni :(


2013. jan. 9. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele újra, aztán lesz ami lesz. Csak okosan!
2013. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben:) köszi a választ ment a zöld kéz..és bocsi a kisregényért, de arra gondoltam hogy nem véletlen talán hogy bejelölt, 'úszok az árral'
2013. jan. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!