Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tényleg ráhajtott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tényleg ráhajtott a barátomra, vagy csak én veszem túl komolyan?

Figyelt kérdés

Szóval.. a barátommal lassan 11 hónapja vagyunk együtt. Ő 18, én 16 vagyok. Nagyon szeretem, és így sokszor féltékeny is vagyok.. sokszor tudom, hogy alaptalanul is.. de nem tudok mit tenni.

Múltkor együtt mentünk bulizni (barátom, barátnőm, én, és még páran..)

Barátom is táncolt velünk, és barátnőm is kicsit be volt csípve.... és kicsit furán viselkedett... ha akartunk csókot adni egymásnak barátommal, akkor ő nem engedte, sokszor közénk állt, hiába szóltam neki. Volt, hogy megfogta barátom fenekét is.. Persze én nem szóltam.. hisz lehet csak játszik?? :/

De mégis bennem maradt az egész. Amikor hazaértünk barátommal (náluk aludtam), akkor kifaggadtam, de ő azt mondta, hogy neki csak én kellek.. :)

Igazából szerintem ezt az egész dolgot nem is venném észre, ha ennek az egész dolognak nem lenne előélete.

Mert amikor még nem jártunk barátommal, és együtt járogattunk ki ( Barátom, barátom öccse, barátnőm, én)a városba, akkor barátnőmre volt ráakadva, és nem rám, és barátnőm is érzett iránta valamit, csak nem jöttek össze mégsem..

Szóval szerintetek ez az egész csak hülyeség? ne legyek féltékeny emiatt? és ha máskor is ezt csinálja barátnőm? Kire kéne haragudjak? kérlek segítsetek!! köszönöm. :)


2012. ápr. 10. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szép kis barátnőd lehet...

Amúgy hogyhogy kire kéne haragudnod? Beszélj a barátnőddel, hogy állítsa le magát, mert szerinted nem vicces, és rosszul esik.


Amúgy egy megjegyzés, nem hiszem, hogy sokáig együtt lesz veled a barátod, ha folyton féltékenykedsz (saját bevallásod alapján többször alaptalanul), próbáld kontrollálni magad.

2012. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátnőddel, hogy a te pasid fenekét ne fogdossa, plusz a ti dolgotok, hogy mikor akartok csókolózni. Ha nem tetszik, akkor nem kell hármasban elmenni, és meg van oldva.

Ne tűrd el, ez engem is zavarna.

2012. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen egyértelműen ráhajtott. Lehet, hogy irigységből mert neked sikerült.

Az ilyen nem is barátnő. Kérdezz rá nála konkrétan. Hány évesek vagytok?

2012. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,, hogy pontosan milyen dolgok történtek, de azok alapján amiket leírtál, szerintem én nem tudnám elviselni, ha a barátnőm megfogja a barátom fenekét... Engem nem az bántana, hogy egy fiú megcsal, jó persze az is, de jobban érdekelne az, hogy a barátnőm rámozdul a pasimra. Láttam már ilyen helyzeteket és az nem ok arra hogy mert be volt csípve.. Szerintem beszélj a barátnőddel, mert fiú akadhat 1000, de ha a barátnőd csap be, az sokkal rosszab.
2012. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Törjön már el a kezem, ha hozzáérek a barátnőm pasijának a seggéhez... Mi ez?? Ő a te pasid, mi a halálnak fogdossa? Na ezért rühellem én a nőket, ezeknek semmi se szent, se barátság, se erkölcs se semmi...

Fiúbarátok rulez!!!!

21L

2012. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Kedves utolsó! Te is nő vagy, akkor nyílván te is ilyen vagy, ha így általánosítasz... Legalább gondolkodj már mielőtt beszélsz. Gondolkodó ember rulez!
2012. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy féltékeny, hisz amikor megtudta, hogy összejöttünk, nem örült, hanem úgy tűnt, mintha nem is érdekelné... aztán amikor megtudta, hogy lefeküdtünk, akkor először egy nagyot nézett, aztán szinte lek*rvázott... szóval tényleg szép barátnőm.. :S barátom 18, mi 16-ok vagyunk.
2012. ápr. 10. 15:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akarsz beszélni vele, vagy ha nem megy akkor "megtépni" emiatt?
2012. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Anyumnak is elmeséltem ezt az egészet. kikértem a véleményét a dologról, és ő azt tanácsolta, hogy ő szerinte fölösleges lenne vele beszélni (szerintem is)erről, csak várjam meg a következő bulit(péntek) és hogy ott hogy fog viselkedni. De ha megint ezt csinálja, megtépem.....

Csak tudjátok az a szomorú, hogy észre se vette, hogy ez nekem mennyire nagyon rosszul esett..... ilyen egy barátnőő...

2012. ápr. 10. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ezután is a barátnődnek tartod?
2012. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!