Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is kiakadnátok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés

Barátnőm múltkor megszívatott. Hajnali 2-kor felkeltett, hogy nem hoznám-e fel neki a kocsiból a jegyzeteit. Nehogy nálam maradjanak és ne tudjon tanulni. Lementem szakadó hóesésben és mínuszokban. De nem volt a kocsiban semmi. Vissza mentem a lakásba. Befeküdtem mellé az ágyba. Mondtam neki, hogy nem találtam sehol. Ő erre csak nevetett és mondta csak kíváncsi volt, hogy lemennék-e neki ilyenkor is ha megkérne rá. Nem szóltam semmit. Tegnap főzött nekem rakott krumplit, amit nagyon szeretek.

Reggel mondta mit fog főzni ezért mikor haza jöttem a munkából vettem tejfölt. Eszembe jutott a múltkori szívatása és mikor megkérdezte hoztam-e tejfölt. Azt mondtam neki, hogy nem. Mondta lemegy ő a boltba mert úgyis ő felejtett el venni. Én kiraktam a táskámból az asztalra a tejfölt. Majd elmentem zuhanyozni. Mikor kijöttem barátnőm elkezdett velem veszekedni ha vettem tejfölt miért küldtem el őt a boltba. Mondtam neki ezzel vágtam vissza a múltkoriért. Ma szóba se állt velem. 4 éve járunk és 3 éve lakunk együtt.

Én 28 ő nálam két hónappal fiatalabb



2013. jan. 9. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten hülyék vagytok. Fölösleges az ilyen és még fölöslegesebb visszaadni. Nőjetek fel!
2013. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul igazad vann. xD megérdemelte
2013. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
én nő létemre eleve nem csinálnék olyat, mint a barátnőd... 28 éves, de úgy viselkedik, mint egy 15 éves.
2013. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
mi a szösz. ti most egy tejfölön vesztetek össze???
2013. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
legalább van plusz tejföl miért baj az?
2013. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Viccesek vagytok, ez gyakori eset, amit én megtehetek veled, te ne merészeld velem :) hát, én lepárnacsatáztalak volna a helyében
2013. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
eléggé gyerekes amit csinál főleg hogy tejfölről van szó
2013. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
:D :D először is: gyerekes, 2.x, lehet, hogy mi is megtettük volna ezt vagy hasonlót :D egyébként teljesen igazad van, de sztem ne ess pánikba, hamarosan úgyis lenyugszik :)
2013. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ááá én nagyon bírom ezeket a is szívatásokat :D (a barátnőm kevésbé) Próbáltad már a celofánt a wc ülőkére dolgot? :) Tudom, dedós, meg minden, de a nők nagyon tudják értékelni. Sok sikert a továbbiakra! ;)
2013. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktuk "szívatni" egymást, de mindketten tudjuk poénként kezelni a dolgokat, és még soha nem vesztünk össze ilyesmin.

A barátnődnek inkább nagyot kellett volna nevetnie, szerintem. Inkább az ő húzása volt szemét, elvégre tél kellős közepén leküld hajnalban, még csak nem is poénból, hanem tesztelgetés céljából. Na, ez az, ami NAGYON GÁZ.

24/N

2013. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!