Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm tudja hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tudja hogy nagyon féltékeny típus vagyok. ö meg nem igazán féltékeny . Most hogy tudja húzza az agyam! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
arra is gondoltam hogy mivel és szeretem féltékeny is vagyok másokra ...de ö meg nem féltékeny lehet,hogy nem is szeret igazán :S

2013. jan. 9. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A feltételezésed akár igaz is lehet, de az is lehet, hogy csak tökéletesen bebiztosítva érzi magát épp azért, mert tudja jól, hogy nagyon szereted vagy hogy nem kezdenél másik nővel.


Próbáld meg leszarni a dolgot. :) Hidd el, azonnal te kerülsz nyeregbe, és ő lesz az, aki azon fog gondolkozni, hogy vajon azért nem érdekel-e téged az egész, mert nem szereted igazán - magyarul pont megfordul a helyzet.


Az nem nyerő önmagában, ha ezt a helyzetet ide-oda forgatjátok folyamatosan, de amikor te vagy felül, akkor te diktálsz, és több esélyed van megbeszélni vele, hogy ez a húzás nem pálya.

2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán csak szeret, ezért teljesen megbízik benned, és tőled is elvárja ugyanezt?
2013. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igazábol nem rég jöttünk össze...és a napokban kérdeztem meg hogy féltékeny tipus e...de ö mondta hogy nem igazán!

ö is megkérdezte én mondtam neki hogy az vagyok!

2013. jan. 9. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát hagyni kell a büdös pics@ba. Mi az, hogy húzza az agyad?

Később mi lesz? Hogy fog manipulálni szerinted? Úgy fog rángatni, mint egy marionett. Lépj ki minél hamarabb, hidd el, hogy minél később, annál szarabb lesz és ott találod magad, hogy beragadtál egy kapcsolatban, ahol lehet, hogy már csak a szép emlékek kötnek össze...



(éretlen gyerek amúgy még. Egy érett nő tudja,hogy nem játszunk a másik érzéseivel, pláne nem hergeljük szándékosan a másikat...)

2013. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy kis játék sosem árt a kapcsolatnak, nem kell azonnal rémeket látni.
2013. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 22:18


Gondolom te csaj vagy.

2013. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod.
2013. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem egyenes válasz.
2013. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Faszom van. Az elég egyenes neked?
2013. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég. Akkor meg elég érdekes a felfogásod a párkapcsolatról. Ha valakit szeretek, nem játszok vele, nem akarom kiugrasztani a nyulat a bokorból, hanem el vagyok vele és megbízok benne.
2013. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!