Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny típus vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny típus vagyok és folyton rosszul érzem magam! Mit tegyek hogy enyhüljön a fájdalom?

Figyelt kérdés
8hónapja vagyok a bnőmmel együtt nem megyünk sehova soha!maximum rokonokhoz vagy én elmegyek ritkán focizni,vagy együtt valamerre!külön utakat nem csinálunk!nemrég elment egy ismerősével körmös vizsgára ő volt akinek megcsinálták a körmeit 7órát töltött elvileg vizsgán meg várni kellett stb.. én nem tűröm el ha úgy érzem átvernek,mindenbe a rosszat látom,és erős fájdalmakat érzek a hasamba mint amikor szakítunk valakivel és összeszorul a hasunk! ezt érzem egész nap.most volt itt kidobtam mert nagyon hamar ideges lettem rá(az a kép volt elöttem amikor régen is hazudott)! amúgy ő a 2. barátnőm(szép pár vagyunk)nem nagyképűség! szóval minden megvan normális szép emberekről van szó de én ilyen kisajátítós típus vagyok!régebben sok mindenbe átvert amik szintén borzasztóan fájtak,emiatt nem tudok bízni benne! sok lányt megkaphatnék de nem vagyok az a fajta.inkább vele vagyok mert attól félek hogy mi lenne nélküle?szükségem van egy társra!mit tegyek hogy eza fájdalom szűnjön?és hogy a fényesebb oldalt is lássam? Amíg ő boldogan elvan én csak őrlődőm.amit ő kér azt nagyjából betartom(pl teremfocira nem engedett el ,mert tuti sok csaj rámmászik stb,nem mentem el)Hogyan csapjak oda az asztalra hogy rájöjjön hogy nekem mennyire fájnak a dolgok?!mit tehetnék hogy neki is fájjon valami?melletem amúgy mindent már máshogy lát:nem könnyűvérű,nincs cigi pia bulik semmi se ami rossz!légyszives segítsetek főként lányok!! 21/F
2012. febr. 3. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sose értettem, hogy tudja ezt valaki elviselni... 100%-ig hűséges vagyok, de ott hagyom rögtön faképnél azt, aki ketrecbe akar zárni... Nem vagyok senki tulajdona, hogy ő rendelkezzen velem...

Természetesen fordítva se csinálok ilyet, szóval nem értelek... Ha nem bízol benne, minek vagytok együtt?

2012. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert valamilyen szinten én is ilyen vagyok!tudod 4 év után kidobott az első barátnőm és akkor szenvedtem majdnem 1 évet!utána senkivel se ment a kapcsolat! és jött Ő!elvárom hogy ne is merüljön fel hogy átver,de nem tudok bízni már senkiben..kapcsolatra viszont szükségem van mivel családom már nincsen sajnos...
2012. febr. 3. 15:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Drága fiam, te beteg vagy.

Komolyan.


Leírnád mi a baj?

2012. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te valami veszettül buta lehetsz...

Képzelődsz, kidobod, majd játszod itt a megbántottat.


Hogy mit tegyél? Embereld meg magad, mert ezt nem sok csaj viseli el, nem mellékesen magadat is tönkre teszed.


Vedd kicsit lazábban az életet.

2012. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul úgy rinyálsz itt, mint egy 2 éves... Még jó, hogy legalább szép vagy, ha eszed meg érettséged nulla is.
2012. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A házból dobtam ki!az a baj hogy nekem olyan lány kell akibe megtudok bizni!mert annak idején csúnyán átvertek! és ha akarnék se tudok megbízni senkiben:S folyton agyalok valamin:pl (akikkel elöttem volt srácok ők biztos jobban szexeltek,vagy velük jobb volt minden,stb..)pedig folyton mondja én vagyok neki a legjobb de nem tudom már mit csináljak!folyton kérdezgetem a múltját kivel mit mikor hol hányszor??csináltál és magam teszem tönkre a legjobban!minden napom a szomorkodásról szól és a feszengésről...
2012. febr. 3. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Neked pszichológus kell, nem barátnő.
2012. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az kell!jártam is!de az se segít hidd el! nem könnyű érzés mondjuk hogyan értenétek meg ha nem éreztetek ilyet soha:(
2012. febr. 3. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Oh, éreztem én ilyet, épp csak én voltam az elszenvedője egy hasonlóan ideggyenge egyén ámokfutásának.


Bizonygathattam neki akárhogy, hogy én pedig nem csinálok semmi rosszat, mag őt szeretem, csak nem hitte el. Aztán egyszer megcsalt ő... Kiderült a dolog (nem, nem ő vallotta be, dehogy lett volna ő őszinte!), még féltékenyebb lett, mert hogy én biztos majd bosszút akarok állni -.- Még majdnem nekem kellett őt sajnálni. Végül meguntam, kidobtam, öngyilkossággal fenyegetőzött, de nem fogadtam vissza. Nem is lett öngyilkos, de pár hete rámírt fészbúkon és még mindig ő van megsértődve (8 éve történt).


Szóval ébresztő, ezen csak te változtathatsz! Nem várhatod mástól, hogy veled együtt szenvedjen.

2012. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan történet amit teljesen átérzek!de ezen hogyan lehet változtatni?hogyan?
2012. febr. 3. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!