Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú féltékeny típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú féltékeny típus azt jó néven veszik a csajok?

Figyelt kérdés

Kicsit féltékeny vagyok. Nem követem meg semmi ilyesmi, de zavar ha más pasival dumál, meg ilyesmi...

Nem megyek oda zavarni őket és nem is csal meg, csak engem zavar ha más pasi van a közelében.


Ez jó mert valamilyen szinten próbálom védeni, vagy rossz mert nem bízok abban, hogy jó leszek neki?


2012. aug. 16. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Vékony a határ az egészséges féltékenység és a túlzás között:) Mint minden egy kapcsolatban, kettőtök vérmérsékletén múlik, ki mit vesz túlzásnak. Van akinek belefér, ha mondjuk akár két napig sem nagyon hall a párjáról, más meg azt szereti, ha percenként beszélnek telefonon(ez most két szélsőséges példa volt)

Nekem fiúként és a saját megítélésem szerint ez sok, engem nem zavart, ha fiúkkal beszélgetett a barátnőm. Az viszont becsülendő benned, hogy nem rohansz oda anyatigrisként, hogy szétcsapj köztük:)

Maradj továbbra is ennél, de kezeld a helyén. Ne duzzogj utána magadban, némán:) Figyelsz, fogd fel így, és ennyi:)

2012. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem olyan pasikat sikerül választanom mindig akiket tudom hogy soha nem fogok tudni teljesen megkapni, így örülök annak ha féltékenyek, mert legalább tudom hogy érdeklem őket annyira.
2012. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem ki lehet üldözni a világból azzal, ha valakit zavar, h más srácokkal is beszélek, mivel a barátaim/haverjaim/egyáltalán ismerőseim 90%a hím. Infós szakon tanulok és wowozok.. :D Viszont az sem jó, ha valakit egyáltalán nem érdekel, az sem ha valaki rám hajt. Nehéz megtalálni a határt, de én jobban szeretem a kevésbé féltékeny fiúkat, egy igazán féltékeny típusú mellett nem tudnék mit kezdeni magammal. De szerintem a lányok nagyrésze nálam picit több féltékenységet vár el / tolerál.

20L

2012. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl. bármit megadnék érte, ha a barátom egy picit is féltékeny lenne. Nekem ez sajnos nem adatott meg. :(


20/L

2012. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!