Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3hónap után szombaton találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hónap után szombaton találkozok az exemmel és nem tudom hogy hogyan veselkedjek vele, volt valaki hasonló helyzetben? (én még mindig szeretem) 19L

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, én még nem találkoztam az exeddel.
2013. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha még szereted abból jó nem fog kisülni. Legalábbis benned. Ha nem muszáj, akkor szerintem még ne találkozz vele.
2013. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én mégis reménykedek mert azóta is szoktunk beszélni,nincs új párja és szakítás után részegen mondta hogy nem azért lett vége mert már nem szeret,csak több a megszokás mint a szeretet,de nem tudom hogy most mi a helyzet

am meg muszáj találkoznunk mert még nem került vissza miden cuccom,és nálam is van pár ruhája

2013. jan. 10. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még ilyen helyzetben. De én úgy viselkednék, mintha nem érdekelne már, csak szimplán kedves lennék vele, nagyon sokat mosolyognék rá, de azért nem úgy, mint aki él-hal érte. Legyél bájos, jófej, viccelődj vele. Lássa, hogy mit veszített ;)
2013. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor dobj be mindent,hátha sikerül ujra!viselkedj ugy,mintha elsö randitok lenne...

sok szerencsét!

-bár én is találkozhatnék az exemmel,igy 3honap után,pont ma van 3honapja,hogy nem láttam

2013. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megpróbálom,remélem majd hamarosan te is láthatod az exedet,tudom hogy milyen rossz amikor hiányzik a kedvesed:)
2013. jan. 10. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!