Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika0818 kérdése:

Ti mit tennétek hasonló helyzetben? Story lent

Figyelt kérdés

Majdnem másfél évig jóba voltam egy sráccal, és egyszer csak elkezdet flegmázni velem meg tette ott magát hogy ő a tökéletes meg hogy én egy kis senki vagyok, mindíg volt valami beszólása, mindig talált okot hogy valahogyan tudjon kritizálni! Elég sokáig tűrtem aztán végülis rákérdeztem nálla, hogy "most mi baja vann?" kérdeztem tőle hogy bántottam valamivel /mellesleg megjegyzem hogy nem egy sértődős fajta/ vagy mi a baj? a válasz annyi volt, hogy: nem bántottál,.. csak.. nemtudom !! na most szerintetek mivan?? azota le se szar..nem flegmázik meg nem kötekszik.. nem tudom mi a baja, sőt azt sem tudom hol rontottam el és mit.

mit kéne most tennem?


2013. jan. 1. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán nem kedvel már annyira :(

Sajnálom, keress valakit, akivel érdemes foglalkozni!

2013. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!