Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy roma lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy roma lányt, de én nem vagyok roma?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék? Ti mit csinálnátok?
2013. jan. 10. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék roma lányt, de szerintem te azt szeretsz akit akarsz.
2013. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ja én sem gondoltam hogy bele szeretek. Nehéz dió.
2013. jan. 10. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Figyu az eset egyszerű: nézd meg a családját, ha dolgoznak a szülei akkor nincs nagy gond. Ez esetben feltételezhető, hogy normálisak.

Ha nem dolgoznak akkor nagyon nagy ívben kerüld el. Mert a kis cigó tesók belőled készítenek reggelit.

2013. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

mmint kemény dió:D


azon kívül, hogy a kérdés hülyén lett feltéve a válasz egyszerű

mit tennék? hát ha viszont szeret, hát összejövünk, annyi

ha nem szeret, akkor nem:D


modern időket élünk, nem kell megtanulnod hegedülni hozzá:) csak.. ne legyél kopaszt, azt a faterjáék nem biztos hogy csípik..


amúgy Te tetted fel pár órája azt a kérdést, ahol privibe képet küldtek?

2013. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3-as kösz a jó tanácsot, reggeli nem akarok lenni.:)


#4-es nem én voltam

2013. jan. 10. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

hármas, az én apám se dolgozik, és nem cigány, csak simán nem talál melót.. cigányként meg aztán persze, hogy nem talál melót az ember, nem szívesen adnak nekik...

és szülőktől függetlenül dönts! a lánnyal akarsz lenni, nem az anyjával..

szereted a csajt.. akkor meg mi a probléma? ne légy rasszista, és nem fognak bántani..

2013. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Felejtsd el. Nem hinném hogy jó ötlet.
2013. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A rasszizmus távol áll tőlem, akadnak cigány barátaim, de míg nem ártanak nekem, addig én sem ártok nekik. Ez nálam örök szabály, de nem csak cigányokkal szemben, hanem minden emberrel szemben.
2013. jan. 10. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted szeresd és kész. hogy én mit csinálnék, ha fiú lennék és szeretnék egy roma lányt? hát járnék vele. legyen magyar vagy roma, mindenféle rasszból van rossz ember, engem nem érdekelne, mit gondolnak mások.
2013. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rasszista akkor nincs kérdés.
2013. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!