Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha van egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy fiú, akit én barátilag szeretek, de ő szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Nagyon megkedveltem, de nem tudnék vele járni, még akkor sem, ha nem lenne barátom. Mit mondjak neki, hogy ne sértsem meg? Nagyon sajnálnám, ha nem lehetnénk többé barátok. :S

2013. jan. 10. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Attól függ mi történt eddig.

Szerelmet vallott? Vagy csak sejted a dolgot?

2013. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig ha elutasítod, van arra esély, hogy megsértődik. Ezt nem lehet megjósolni, hogy reagál rá. Viszont mindenképpen mondd meg neki, hogy érzel (hogy nem érzel), mert csak rosszabb, ha elhúzod az ilyet.
2013. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozd össze egy másik lánnyal ! :)
2013. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hozd össze egy másik lánnyal, mert nem másik lányt akar, hanem téged, ez nem a te dolgod.


A legjobb dolog, hogy megmondod a srácnak, hogy ebből nem lesz semmi. Egyrészt tőled is sokkal egyenesebb így és a srácnak is igen jót teszel vele hosszabb távon. Tudom, mert én is voltam már ilyen helyzetben. A srácok, főleg, ha bátortalanok, akár évekig is el tudnak tengődni a barátzónában, hamis reményekbe kapaszkodva, és az nagyon rossz.


Minél előbb túlesik rajta, annál jobb, úgyhogy hajrá, mondd csak meg neki. Nem sérted meg ezzel, mert ez nem bántás. Ha nem akarsz vele járni, akkor nem akarsz vele járni.

2013. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csak a barátod akar lenni, nem a szerelmed. Beszélj vele kedvesen, mosolyogj is rá. És ezután is beszélgess bele rendszeresen. Akkor biztosan nem sértődik meg.
2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!