Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok csókban?

Figyelt kérdés

"Másra számítottam" esetekre vagyok kíváncsi. (: Nekem úgy esett, hogy az első csók egy olyan sráccal történt meg, akivel csak az az egy csók volt. Mivel tapasztalatom nem volt, csak elképzelésem, óriásit csalódtam, mert iszonyúra sikeredett. Miután megesett, még a gyomrom is felfordult. Nem a srác szájszagával vagy akármi ilyesmivel volt gond, spontán förtelmes lett, és kész. Persze, akkor hitegettem magam, hogy jó ez, meg mennyei, és tökéletes, de megijesztett a tudat, hogy ennyire... egyáltalán nem jó. Ez után, hogy kiábrándultam, nem is akartam újra összeakasztani a számat senkivel. Bő egy év telt el, mire olyan helyzetbe kerültem, hogy egy srác megcsókolt, ha akartam sem tudtam volna kibújni alóla. Kár is lett volna, pedig ez sem olyan volt, mint amilyet az első előtt vártam. Sokkal jobb. Csodálatos. Az óta, ezzel a sráccal már rengetegszer csókolóztunk, és egyszerűen tökéletes.(: Van hasonló történetetek?

15/L



2013. jan. 10. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

utálom a csókot :D

csak úgy simán, ilyen alkat vagyok...

2013. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem barátnöm (a történet pillanatában még nem volt az) csókolt meg spontán egy kávézóban. jo volt de fiatal voltam és heves és összekoccant a fogunk, amitöl egy pillaantra megijedtünk... szép dolog a tiniszerelem. :D
2013. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem csak tökéletes csók létezik... De pár alkalom után bele jön az ember. Jobb esetben.
2013. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt majdnem :) A fiú akivel elösször csókóloztam vagy nagyon rosszul csókolt vagy csak én voltam túl fiatal és azért nem tetszett. Nem tudom,de akkor kaptam egy akkora nyálbombát hogy azt hittem majd meg fulladok .szörnyű volt még utána is megborzongtam ő neki jó volt mert még egyszer akart de eltereltem erről a dologról a szót. Aztán most egy fiú aki a barátom hát vele szörnyen jó minden egyes alkalommal megborzongok de már jó értelembe :))
2013. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen.

mást vártam a lánytól. sokan smárolnak ugy, hogy csupa nyelvel, és erőből...szinte megfolytva engem....:S

nemjó.

egy lány csókja legyen finom, és gyengéd :D

2013. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!