Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális fiúk, lányok vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiúk, lányok vannak?

Figyelt kérdés

Minden második kérdés az, hogy vannak-e még normális csajok, pasik. A senkinek nem jut eszébe, hogy esetleg rossz helyen keresgél? Én többször találkozok kedves, jófej emberekkel, mint beképzelt idiótákkal. Aki csak hülyékkel találkozik, az hol teszi ezt? :))

19/L


2013. jan. 10. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Na jah.Teljesen jogos.
2013. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát van aki a hülyéket vonzza :)
2013. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

jaj de idegesítőek azok a kérdések :D

a hülyék vonzzák egymást ;)

2013. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezeknek az embereknek szerintem az a bajuk h nemfogadnak el a másikban semmi hibát és akkor már egyből idióták. 22f
2013. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sehol, csak ugatnak azt közben ott csücsülnek a gép előtt napi 25 órát..
2013. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az ám!
2013. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
En nem vagyok normalis.Ugyhogy nem is szoktam jelentkezni :D
2013. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az utcán is sok a hülye, meg az iskolákban fúúú....meg a főiskola apuci pénzes gyermekei...jó persze nem mind beképzelt akinek szülei fizetik a tanulást de sok van....


Én tudom hogy sok a jófej ember csak az átlagsűrűségük kicsi, sajnos ritkán találni emg őket, közelebbi barátságba kerülni pedig nehéz....


Amgy sokan akik csak ilyennel találkoznak ők maguk keresik....ugye a csávó nem fogja fel hogy nem a modell/plázacica csajokra kéne hajtani ha normális beszélgetőtársat vagy hűséget keres (ne általánosítsunk biztos köztük is vna normális, de szerintem érthető) illetve a csajok....a szép csaj a bukó, de menő srácok után nyáladzik és könnyen adja magát és csodálkozik hogy mind csak megdugja....

Röviden: az emberek hülyék

2013. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sokan már ha belefutottak 1 vagy 2 ilyen pasiba és megcsalta elhagyta őket akkor már minden pasira ilyen gonosz banya szemmel néznek, és el sem tudják képzelni h ő más lehet, egyből leírják h csak azt akarja!
2013. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hoppá, mennyi normális ember! ;)
2013. jan. 10. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!