Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális fiúk, lányok vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiúk, lányok vannak?

Figyelt kérdés

Minden második kérdés az, hogy vannak-e még normális csajok, pasik. A senkinek nem jut eszébe, hogy esetleg rossz helyen keresgél? Én többször találkozok kedves, jófej emberekkel, mint beképzelt idiótákkal. Aki csak hülyékkel találkozik, az hol teszi ezt? :))

19/L


2013. jan. 10. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mivel a normális definíciója az, hogy a normáknak megfelelő, véleményem szerint mindenki mást ért normális alatt, tekintve, hogy rengeteg társadalmi normarendszer létezik.
2013. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ráadásul én még a Himnusznak is tudom az első versszakát! Nah???

Sőt az amerikait el tudom dúdolni!

Tádádádá dádá

2013. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A legnagyobb g*ci is tud kedveskedni és jofej lenni.Így persze hogy azt mondják rá milyen normális ember,közben meg...


Lakva ismerszik meg az ember...Persze hogy mindenki a szép oldalát mutatja először,de az majd később derül ki hogy milyen is valójában

2013. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember nem azt írja ide, hogy van 100 jófej ismerősöm, kit érdekel az a 20 aki nem normális, hanem a negatívumot emelik ki.
2013. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vannak, csak kevesen. 100 emberből, akit megismerek, talán öttel beszélek az első 5 perc után.. a maradék vagy bunkó, vagy buta, vagy a kettő kombinációja.
2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem igazán ismerek normális lányokat akik nem foglaltak,mondjuk lány ismerősöm se sok van.

A gond nem azzal van,hogy normálisak vagy sem,hanem azzal,hogy senki nem ad időt arra,hogy megismerjen.Hiába nézek ki állítólag jól,hogy ha mégis mindig félredobtak mint a törölközőt,mert mindig volt aki nyitottabb,vagy éppen közelebb van,vagy akivel jobban megértik egymást.Találkozom én normális emberekkel,csak egyikük sem kíváncsi rám.Aki kíváncsi lett volna,azzal a lánnyal nem lett volna kivitelezhető a kapcsolat.Rib@ncokra,pedig a legkevésbé sem vagyok kíváncsi,hiába kaphatnék minden napra másikat.

22/F

2013. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően az így áll a világhoz. Antiszoc. 0, leírja önmagát.


Volt itt egy örök kötözködő skac, aki állítólag nagyon okos, sportol, csak mittudomémilyen betegsége van. Na róla sütött, hogy egy f@sz.

2013. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért olyan nehéz elhinni hogy nem lehet normális srácot/csajt találni?Itt nem arról van szó hogy az illető antiszociális
2013. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!