Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányok (esetleg fiúk) nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok (esetleg fiúk) nem unják ezt?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok úgy vele, hogy utálok randizni? Szeretnék egy komoly kapcsolatot, de lehetőleg valami olyan csoda folytán, hogy hirtelen benne lennék.

Szóval átugranám az egész randizást, amikor még ez a szerencsétlenkedés megy, hogy most akkor komoly a szándéka, vagy mégsem, most át fog verni, vagy nem, csak kihasznál, most akkor ezt elmondhatom neki, vagy sem, most mikor fekhetek le vele, hogy ne tűnjek r.ibancnak, de ha nem fekszem le vele, akkor be leszek gőzölve, akkor tényleg tetszem neki, vagy csak kamuzik, egyáltalán bízhatok benne?

Szóval ezeket a hülye idióta játszmákat akarom túllépni, mert én valahogy végtelenül unom, és rühellek randizni és újra meg újra eljátszani ugyanezt... Szeretnék egy kapcsolatot, amit már lehet építgetni, mert van valami alapja.


Tudom elég fura gondolat, de én vagyok így ezzel egyedül?


2013. jan. 7. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szvsz a randik adják a kapcsolat alapját.
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A randizás fontos.
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pfu,hányan fognak rád írni,hogy rendben csináljuk így.
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

azt javaslom legyél türelmes, a hosszútávú kapcsolathoz fontos a türelem, empátia, kompromisszum, ha ezek nincsenek meg benned akkor ne is álmodozz hossszzzúú kapcsolatról

Értem?

2013. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én már lassan 5 éve vagyok a párommal és néha arra gondolok, milyen jók is voltak azok a kezdeti izgalmak:))

Mi már együtt élünk, szóval nem randizgatunk, pedig de jóóó is lenne néha ;)

2013. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze, nem vagyok hülye, tudom, hogy randik nélkül nem lesz kapcsolat se, de már annyira elegem van belőle... Mint valami szükséges rossz, komolyan.


Voltak hosszú, több éves kapcsolataim, és azokra visszatekintve, szintén utáltam az elejét, és mikor végre úgy körvonalazódott, hogy ez már valami, akkor kezdtem el élvezni...


Annyira hülyén érzem magam, mert mindenki totál odavan a randizásért, de én komolyan már rühellem... Annyira idegtépő...


És nem, nem kaptam levelet, nem is szeretnék, kösz. :D

2013. jan. 7. 21:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyen sajnos nincs ezen át kelle esni. Amugy én is mindig utáltam a kapcsolatok elejét na de nem lehet rögötn 1 évnél kezdeni. Nem randizni utáltam csak a taktikát hogy megvárni amig ő hiv, még nem irhatok rá csak éfl óra mulva stb. De sajnos muszáj kibirni. Ez pont olyan mintha azt mondanád akarsz gyerket de csak óvodás kortól, nem megoldható (saját gyerekre értettem).
2013. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Keresgélj viszonylag közelebbi ismerősök, barátok között. Ott is van némi körfutás, amíg alaposabban megismeritek egymást, de mégiscsak kevesebb, mint egy idegennel.
2013. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
erre már én is gondoltam, nem lenne rossz, meg a randizással se lenne baj, ha teli találat lenne a másik fél, ezért nem is szabad olyanba belemenni ahol nincs meg a kezdeti vonzalom mindkét fél részéről
2013. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Én pl pont ugyan úgy vagyok vele, mint te. Egyik kedves barátom nem érti, miért nem élvezem a mostani életvitelem. Ennyi, mások vagyunk.
2013. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!