Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a volt barátomat, miért nem tudok rajta túllépni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem "úgy", de viszont tudom, hogy vele boldog lehetnék, mert rendes, és ismerem régóta. Akárkit megismertem utána, ha jobban tetszett is az illető, nem tudtam vele többet elképzelni, mert mindig egy olyan jött, hogy nem helyes, amit teszek, hanem a volt barátommal kellene lennem. Én sem értem miért van ez így, mert biztos, hogy előbb utóbb lehetne más az életemben, akivel szintén jól kijövünk.
2013. jan. 10. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem most volt a szakítás már, de emészt a dolog.
2013. jan. 10. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod az igazit, elfejted majd hidd el! Fel a fejjel, és adj esélyt magadnak a boldogságra.
2013. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megszépíted magadban a múltat tönkretéve ezzel a jelenedet. Valamiért már nem vagy a régi barátoddal, valami mégsem stimmelt ott. Álomvilágban élsz, elzárod magad a valódi élettől.
2013. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

próbálj ki egy egyéjszakás kalandot ahol nem kell rágörcsölnöd hogy jaj mi lesz ha nem lesz jó, meg nem lesz érzelem, ami miatt sajnálnád ha pocsék volt a szex

vagy...esetleg kipróbálhatnád egy lánnyal.

engem már régóta izgat milyen lehet egy másik csajjal

2013. jan. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!