Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a volt barátomat?! 16L

Figyelt kérdés
Október 30.án szakított velem a barátom,azzal az indokkal,hogy ő már nem úgy szeret engem,ahogyan az elején.3hónapot voltunk,együtt én voltam az első komolyabb barátnője haza vitt a családjához bemutatott mindenkinek,az anyukájával jártam vásárolni,lagziban voltunk minden szépvolt jó volt, de mondta is,hogy én voltam az első szerelme de most ilyen se veled se nélküled...Így lett vége.De ennek már kb. 5hónapja,aztán 1hónapja találkoztunk csókolóztunk ölelgetett,de azóta semmi nem történt ..és az a helyzet.hogy nem is tudok tovább lépni,neki sincs barátnője mindig otthon van néha berúgik..nem feküdtem le vele,ő 17éves.EGy suliba járunk,szerintetek kibékülhetünk még? Lesz folytatás? Vagy felejtsem el..?
2012. márc. 16. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

"..berúgik.."


No comment!

2012. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segítsek felejteni?
2012. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beszéljétek át újra :D
2012. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ugyan így voltam én is :)) inkább felejtsd el...nehogymár a lány menjen a fiu után
2012. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!