Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért botránkoztatja meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért botránkoztatja meg az embereket, ha egy fiú/férfi ad a külsejére, szedi a szemöldökét, esetleg festi magát? A nők is ugyanezt teszik.

Figyelt kérdés

Rengeteg emos meg rocker sztár van, akik hiába férfiak, ki van festve a szemük meg a hajuk is.


Manapság sok férfit lehet látni felzselézett hajjal.


Miért döbbennek le ezen az emberek?


Ha a nők csinálják ugyanezt, vagy ennél sokkal többet az nem botránkoztat meg senkit. Még az sem, ha szemérmetlenül többet mutatnak a testükből.


2013. jan. 11. 00:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, ha már a kérdés is megszületett benned, és komolyan gondolod. Kéne ide egy Taigetosz...
2013. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%

Mert nem az állatvilág tagjai vagyunk, ahol a hímek cicomázzák magukat.


Nem botránkoztat meg egyébként, maximum röhögök egyet és elkönyvelem, hogy ilyennel sosem feküdnék össze.

2013. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Nem döbbenek le. De nekem nem tetszik, ha egy férfinak festett haja, arca van. Részemről ennyi a történet.
2013. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem azt csinál mindenki, amit akar, mindaddig amíg másnak nem árt vele.
2013. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
meert az csaj te meg FIÚ vagy!! bár már ezt is kétlem..xd
2013. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy én ilyen vagyok.

Örülök, hogy már a kérdés feltevése is bajnak számít :D

Azért kérdeztem, mert látom, hogy vannak ilyen férfiak is. A nők meg ugyanezt csinálják csak fokozottabban. A férfiak és nők közötti különbségre akartam rákérdezni, hogy amit a nők ilyen brutál mértékben űznek, az miért teszi közröhely tárgyává a férfit, ha a nőt egyáltalán nem.

2013. jan. 11. 00:48
 7/35 anonim ***** válasza:

Mert úgy "szokás" és az ember gyáva, meg lusta ahhoz, hogy minden "szokást" felülbíráljon.

Különben akikről írsz, eszméletlenül népszerűek- azok is, akik nem sztárok, stb.

Simán azért, mert tettek rá, hogy másokat mi botránkoztat meg.

2013. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Meg aztán, nem gondolkoznak, ellentmondásosak, logikátlanok. Az emberek nagyon furcsák tudnak lenni.

Ott van Andy Six- nem tudom, ki ismeri őt.


Nagyon sok fiatal lánynak bejön, tetszik, lefeküdnének vele. De ha a szomszéd srác öltözne fel úgy, az "b.zi"...

2013. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 walk w1th mee ***** válasza:

Utolsónak igaza van.:D

Én nem festem magam se semmi,fülbevalóm meg nagyhajam van amit mindigis akartam és vasalom^^ problem?

Eskü festenék szőkét a hajamba is ha úgy adódna,és majd tetkót is fogok csináltatni.

ÉS képzeljétek normális ember vagyok:D

2013. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Te ezért kaptál egy zöldet, utolsó. :)

Különben ez is jó téma: hosszú haj, fülbevaló. Volt régen is. Aztán mégis "b.zisnak" tartották egy időben, most meg már sokan élnek vele.

2013. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!