Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit értetek pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit értetek pontosan az alatt, hogy egy férfi "jól néz ki"?

Figyelt kérdés

A legtöbb pasi, úgy gondolja, hogy "magas, és jóképű, vagy kőgazdag". De alacsony, nem jóképű, nem gazdag férfira, is mondták már nők százai, hogy jól néz ki.

Én nagyjából talán tudom, hogy mit értenek a nők ezalatt, de szeretném tőletek is hallani (olvasni), hogy lássam jól gondolom, és lehet, hogy valami újjat is megtudok.


Ha lehet kicsit részletesebben is fejtsétek ki, és írjátok oda a korotokat!


2013. jan. 10. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy ez szubjektív, nehéz általános választ adni rá.

Számomra a férfias kisugárzás adja meg ezt az érzést. Aki nem ismer nemet :) Ezt ne úgy értsd, hogy nem érti meg a nemet, hanem akin látszik, hogy biztosan nem hibázhat. Tehát van önbizalma.


Ezek mellékes dolgok, hogy milyen színű a szeme, a haja,milyen a testalkata.

Semmit sem jelent, ha nincs férfias jelleme.

2013. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a magas stimmel mert én is magas vagyok,legyen sportos,de ne az a nagyon kigyúrt, és legyen stílusa.Nekem a barna hajú,barna szeműek talán jobban tetszenek,de volt már kék szemű szőke barátom is,szóval igazából a kisugárzás számít.

húú hát személy szerint nekem nem tetszenek az ilyen ,,v" kivágású pólós,fülbevalós,nyakláncos,zselés hajú fiúk

de ez csak egy vélemény :)

2013. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én akkor használom, ha:

1, Jól öltözködik, ezért jól néz ki. (De lehet, hogy nem tetszik.)

2, Helyes arca van. (De nekem nem tetszik.)

3, Helyes, de tetszik is nekem.

4, Jó a kisugárzása.

5, Vagy ezek kombinálva.


A lányok akkor is szokták mondani, hogy jól néz ki valaki, ha nem tetszik nekik, csak egyszerûen jól néz ki.

16/L

2013. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt értik hogy ápolt és ad magára. Ruházat, illatszer, tisztaság.
2013. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!