Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
úgy 1hónapja volt 1 születésnap oda felvettem egy farmert, fekete pólót, meg egy farmerdzsekit meg egy szürke magassarkút. hétvégén lesz egy buli és oda is azt a farmert meg azt a farmerdzsekit szeretném felvenni azzal a cipővel csak egy britzászlós pólóval. meg piros harisnyával (szóval ahol a térdemnél kivan szakadva ott piros lesz most..) ez gáz, h ugyanabba megyek kb? ti mennyire figyelitek h a csaj mibe megy? :D
2013. jan. 11. 03:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pont leszarnám, hogy ugyanabban a ruhában vagy.
2013. jan. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Örülök, ha pin.t látok valaha, és vgre dughatok már egyszer ingyen is ebben a kib@szott életben!


egy kanos f@sz

2013. jan. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Egy hónap múlva én már nem emlékeznék, hogy miben volt a csaj. A ruha hagy nálam a legkevesebb nyomot az emlékeimben, persze csak ha nem valami feltűnő, vagy elhanyagolt gönc. Kizárólag a ruha tartalma érdekel.
2013. jan. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
LE-SE-SZ@RNÁM!
2013. jan. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

:DDD

A #3-as egy zsebes... :D

2013. jan. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gáz, engem sem érdekel a ruha... Viszont ha képek készülnek mindkét partiról és utána felkerülnek pl. facebook-ra ,ott lehet gáz lesz, ha bejelölnek rajtuk, és akkor látszik, hogy mindkét eseményen ugyanaz a ruha volt rajtad majdnem. Vagy nincs ilyen veszély?
2013. jan. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
az előző buliról 2képen vagyok rajta, az 1ik homályos a másik meg pillanatkép de nemvagoyk bejelölve egyiken sem.
2013. jan. 11. 03:38
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem is van kedvenc ruhám amiben szívesebben vagyok sűrűbben, szerintem teljesen felesleges ezeken a dolgokon aggódni.

Tiszta ruhát veszel fel nem? Akkor meg?

2013. jan. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Csak akkor tűnne fel a ruhád mindkét alkalommal, ha nagyon rád vagyok indulva eleve, de akkor meg marhára nem számítana. Maximum elkönyvelném, hogy nagyon szereted ezt az összeállítást, de ennyi. Ha meg nem érdekelsz, akkor a ruhád sem tűnik fel. Szóval neked win-win.
2013. jan. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Haa kérdező arra gondolt, hogy "hátha azt hiszik igy hogy csak ez azegy ruhám van" akkor üzenem, hogy ez miatt ne aggódjon, hiszen nagyon sok tini ragaszkodik egy bizonyos ruhaösszeállításhoz a bulikon. Én nekem is votl egy "buipólóm" amit csak és kizárólag bulikra hordtam és csak azt viseltem. Mégsem mondták rám, hogy szegény vagyok nem telli ktöbbre. Egyszerüen tudták, hogy nekem ez a heppem. :D
2013. jan. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!