Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy képen valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy képen valaki nagyon szép de élőben ronda?

Figyelt kérdés

jövőhéten találkozom egy pasival akit eddig csak képeken látott fbn. Tök félek hogy csalódni fog vagy valami..Csomóan mondták hogy menjek modellnek de csak kép alapján.

Van olyan hogy képen valaki NAGYON szép élőben meg ronda?


2013. jan. 11. 10:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*aki
2013. jan. 11. 10:53
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha a legszebb képeket teszi ki magáról az internetre, akkor előfordulhat.
2013. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Előfordulhat jah.

Photoshop csodákra képes.

2013. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

képeken még szerintem is nagyon szép tudok lenni.

De élőben rondának érzem magam

2013. jan. 11. 10:54
 5/23 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Bár én pont fordítva vagyok, szörnyen nézek ki a képeken, pedig élőben tök szép vagyok.


38/F

2013. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem photoshoppolt képek..,''
2013. jan. 11. 10:56
 7/23 anonim ***** válasza:

én mindig szép vagyok, akár kép, akár élő :)


kérdező, küldj képet és az alapján megmondom, hogy képen szép vagy-e :)

2013. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7-es: Nem az a kérdés, hogy képen szép-e. Akkor meg minek küldjön képet neked?
2013. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező : nagyon sok függ a fényektől is. Milyen szögből vagy fényképezve-mert nagyon nem mindegy. Én például az otthoni tükörben szépnek találom magam-kicsit sötétebb helyen van a tükör, és sárgás fény éri. A fodrásznál viszont nagyon világos van-természetes fény hatalmas tükörrel. Na ott mintha nem is magamat látnám.. A rád érkező fényektől függ ..
2013. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
azért, mert kíváncsi vagyok és ha számít valamit a vélemény nyilvánítás, akkor azt egy kép alapján pl símán megteszem. élőben meg amúgy sem látnám, akkor már inkább fénykép, nem? :)
2013. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!