Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit akit nagyon szeretek és úgy érzem soha életemben nem éreztem ilyet, és úgy érzem, hogy úgy vonz mint egy mágnes? Inkább visszakéne szereznem?

Figyelt kérdés

#felejtés #szerzés #el valakit? hogy #vissza valakit??
2013. jan. 11. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg visszaszerezni
2013. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy miért lett vége a kapcsolatnak.Te szakítottál vagy ő?Beszéltek azóta?Utal arra,hogy újra veled lenne?Sok mindentől függ.Ha nem jön össze vele újra,akkor javaslom,hogy keress fel egy pszichológust,hogy megoldd a problémát.
2013. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egyértelműen elutasított,akkor inkább fel kéne ébredned a saját érdekedben,mert különben a saját idődet és energiádat fecsérled csak.Egy olyan személyre,aki meg sem érdemli.

Ha viszont még nem mondott egyértelmű nemet,nem küldött el többször is,és látod a hozzáállásán,hogy van remény,megpróbálhatod,de csak egyszer.Ha az is kudarccal végződik,akkor felesleges hiú ábrándokat kergetned.

2013. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
Miért lett vége?
2013. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de hogyan??? megéri annyi szenvedés után?? de senki mással nem jó nekem csak vele és tudom , hogy én csesztem el az egészet, túl gyenge voltam és egyfolytában hivogattam, érzelgősködtem.
2013. jan. 11. 13:19
 6/8 anonim válasza:

Szerintem hagynod kellene. Mármint személyes tapasztalatom azt mondatja, ha egyszer már szakítottatok akkor az a kapcsolat már nem életképes tovább.

Keress valakit akivel nagyobb összhangban lehetsz.

Vagy csak hagyd az időre a felejtést.

2013. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ez igaz, viszont nállunk nem vlmi konkret gond volt kettőnk között, mi ketten nagyon jól kijöttünk, külső gondok voltak, a volt pasimnak a legjobb barátja és ebből jöttek a komplikációk, viszont köztünk jó volt minden és ezért nem tudok beletörődni, mert tudom, hogy egy jó kapcsolat lett volna, ha ez valahogy megoldódott volna.
2013. jan. 12. 09:01
 8/8 anonim válasza:

Ha szeretünk valakit, akkor el kell tudni engedni őt. Bármilyen fájdalmas is!

De ne feledd: mindig kettőn áll a vásár..., gondolkodj el, hogy talán te is hibáztál.

2013. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!