Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki úgynevezett "retekmágnes"?

Figyelt kérdés

Esetemben arra gondolok,hogy volt egy normális kapcsolatom,de amikor vége lett onnantól kezdve nem tudtam normális nővel összejönni.Csak ezek a "retkek"(nem túl szép de ribanc illetve szép ámde ribanc)jöttek össze. Nagy részük egyéjszakás némber volt,de volt egy kiemelt is akivel egy évig Don Quijoteként vívtam a szélmalomharcomat pedig mindenki azt mondta,hogy dobjam ki.Nem tagadom igazuk volt de valahogy kötődtem hozzá,szerettem és sok mindent elnéztem neki vagy mondjuk úgy inkább,hogy nem akartam elhinni róla dolgokat.Ez a parázna,frusztrált nőszemély verbálisan majd fizikálisan abúzált illetve hisztérikus rohamot kapott nemegyszer.Kajak szánom őt!

Remélem ez nem valami átok vagy tudat alatt kiadott jel amit csak "ezek" vesznek,mert rohadt jó lenne egy normális nő akivel békében,boldogságban,szerelemben élhet egy 25 éves fiatalember...


2012. márc. 7. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem hiszem, hogy retekmágnes vagy xDD

Inkább egy dinnye xDD

Na jó nem. Legyél boldog egy aranyos, kedves, szép lánnyal, mást nem tudok írni ide.

A hisztis p..nákat, akik meg nem szeretnek, azonnal dobd ki, ha nem lehet velük megbszélni semmit. Ne engedj nekik.

2012. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valamiért ezeket a vonzod be. Talán mert komolytalannak tünsz, nem tudom. De az a kérdés is felmerül, hogy miért beszélsz olyan csajokkal, akik az egyéjszakás kategóriába tartoznak. Ezért ez már sokszor elsőre lerí.
2012. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor én is ilyen 'retekmágnes' vagyok, csak én meg nő vagyok :(
2012. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egyéjszakás kalandok már régen voltak.Megpróbáltam kiélni magam.
2012. márc. 7. 20:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy ez arra is igaz,hogy a neten és a szórakozóhelyeken is ezek automatikusan megtalálnak mindenfajta jelzés nélkül.
2012. márc. 7. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc De bizony ezt vonzod! Jó szórakozást!És ez tényleg működik nem kamu!
2012. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De zsír xD

Ezt megnézem:P

2012. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Uhh haver én is 25 éves vagyok és én is ilyen retekmágnes vagyok! De az én esetemben ez kicsit durvább, mert én annyira retek mágnes vagyok, hogy nekem például soha nem volt még párkapcsolatom és soha nem mondta még nekem lány azt hogy: Szeretlek!
2012. márc. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az szopó haver.Nekem szerencsére volt.
2012. márc. 9. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!