Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Visszakéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Visszakéne magam fogni? (lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy szombaton nagyon jól elvoltam egy lánnyal és vasárnap, hétfő, ma nem tudtuk egymást látni (kórház miatt). Írtam neki smseket szombaton még reagált is rá és éreztem hogy gondol rám, de vasárnap már olyan érzésem volt hogy nem is érdeklem.. ma is írtam neki smseket fel hívtam és eléggé közömbösen viselkedik velem.. Szerintetek az a baj hogy sok volt az sms, esetleg nagyon kifejtettem hogy mit érzek?:S:S Ha bármi kérdésetek van írjátok le bátran ..! Köszönöm!
2010. jún. 15. 17:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

sok volt.

buktad

2010. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
kössz.. valaki más?:) esetleg te bővebben?
2010. jún. 15. 17:43
 3/30 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt nézd meg alulról a harmadik hozzászólást, azt én írtam: Azt fejtegettem benne, hogy miért nem szabad annyira rámenősnek lenni. Ez csak abban az esetben valószerű, ha a lány tényleg nem akar tőled már semmit.

Ha akar még valamit, szerintem akkor is fogd vissza magad.

2010. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

Szia

Hát ha most taliztatok elöször akkor igen, egy kicsit sok volt. hagyd békén egy kicsit ne irj neki és aztán majd ha ő akar veled besz akkor majd megcsörget

Légy türelmes

E

2010. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de ha a lány akar valamit? mármint reméljük még mindig akar akkor ?:O
2010. jún. 15. 17:45
 6/30 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt így nem lehet megmondani előre. Ha akar valamit, lesz is valami, ha nem, akkor sajnos nem. Mellesleg jobbulást (habár nem tudom mire írtad a kórházas dolgot).
2010. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
lábműtétem volt és elég szar így felépülni hogy azon kell filóznom hogy akar e még valamit:S de én nem vágom.. miért baj az ha tudja hogy hiányzik?:S
2010. jún. 15. 17:50
 8/30 anonim ***** válasza:
Az nem baj, de ha túlzásba viszed akkor teher lehet a számára.
2010. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Azért mert a nők visszafelé működnek.

Akkor vannak oda érted, ha leszarod őket, beléjük taposol.

Ezt már elb*sztad, a lány szemében csak egy kis nyomorult vagy.

Majd jön másik.

2010. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
szerintetek ha mégis túlzásba vittem mivel tudnék ezen úgymond "javítani"?
2010. jún. 15. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!