Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha véget ér a szenvedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha véget ér a szenvedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek meddig lehet gyászolni egy szerelmet??? S mivan ha sosem tudok majd tovább lépni,mert annyira fájnak az emlékek,és megőrülök úgy hiányzik!!! Nekem már 2éve tart..azóta nap mint nap sírok..Próbáltam nem egyszer tovább lépni,ismerkedni stb..de volt,hogy meg könnyeztem egy másik pasi előtt mert hiányzott az akit szeretek DE nem lehetek vele..ez nem normális és már 2éve...Nagyon nehéz!!! Vajon valaha túl tudom tenni magam???

17 lány!


2013. jan. 11. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichologikushoz az segít.Vagy valakinek beszéld ki
2013. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyuval szoktam beszélni a dologról,és mindig megvígsztal és azt mondja elmúlik és ..majd jön valaki..DE NEM..nem megy :(
2013. jan. 11. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pszichológus.
2013. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet!....
2013. jan. 11. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Álljatok le ezzel a pszichológus dumával. Minden kis hülyeséggel nem kell szakértőhöz fordulni. Múltkor is volt egy kérdés, egyszerű dolog, és mindenki rögtön a pszichológust javasolta...


Kérdező! Nagyon fiatal vagy még. Annyi minden vár még rád, hogy azt el sem tudod képzelni. Lesznek még sokkal nagyobb traumák is az életedben, azokkal is meg kell majd küzdened. Nem lehet egy életen át magunkba temetkezni és sírni. Csupán akarat kérdése az egész. Ki akarsz lábalni a helyzetedből? Ha igen, akkor minden nap ismételd el: rendbe jövök, felállok, tovább lépek. Mondd el annyiszor, ahányszor szükséges. Még akkor is ha nem érzed valódinak ezt a kijelentést. Előbb-utóbb magadévá fogod tenni ezt az elhatározást, és aszerint fogsz cselekedni.

Ne pazarold el a fiatal éveidet. Sok sikert!

2013. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tizenhét lány?! :O Még ha egyedül lennél, vagy valami! Fogjatok össze! :D
2013. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ előttem szóló... xD Ez nagyon nagy :D

Persze, az idő majd begyógyít mindent... elvileg

2013. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!