Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódok az antiszociáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok az antiszociális vagy depressziós fiúkhoz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 20:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nahát ilyen Nő is létezik...:D

Akkor talán mégis igaz, hogy a remény hal meg utoljára..

2013. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
a remény hal meg utoljára, de ha mindig azt érezné az ember, hogy csak azért van vele a lány, mert "sajnálja", nem biztos, hogy a kapcsolat hosszabb ideig működne
2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! Nem sajnálom őket egyáltalán, annak az életformának is megvannak a maga szépségei. Minek sajnálnám őket? Ha nagyon akarnának a legtöbbjük ki tudna törni...
2013. jan. 11. 21:01
 14/28 anonim ***** válasza:
Elsőre amúgy nekem is bejönnek. Csak én beszélgetek is velük, és előbbutóbb csak nyavalyognak a nagy semmin. De pl. 16 évesen elolvadtam tőlük.
2013. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Előző: aki önmagát is csak sajnálja, azt mások is sajnálni fogják. Mert hát, kicsit ezt is várja.

Kérdező: a maga szépsége a depresszív életformának? :O

2013. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem a depresszívre, az antiszociálisra gondoltam. Sokan választják az életformát amibe benne vannak. Tapasztalat. Ugyanis mivel vonzódok hozzájuk, kapcsolatokat is próbálok kiépíteni. Depressziósokat inkább megemlítettem csak, velük nem akarnék együtt lenni, csak külsőleg vonzanak.
2013. jan. 11. 21:10
 17/28 anonim ***** válasza:
Mert a depressziósak általában jól néznek ki? Jó tudni. :)
2013. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
kisebb az esély, hogy félrelép az állatja?
2013. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

17/f Egy kis mese:

Jóban vagyok a művészettel, a tudománnyal és pszichológiával meg a szociológiával. Sokszor gondolom magamról, hogy koraérett vagyok, de általában flegma gondolatnak titulálom. Mikor beülök az osztályomba, csak egy(max2) ismerőssel foglakozok érdemben, többiekkel esetleg egy-egy vicc erejéig. Ennek egyszerű oka van, sajnos nem találok semmi érdekeset bennük. Így hát egy "magamfajtával" társalgok. Emiatt mindenki más antiszociálisnak hív, de megértem őket valahol. Viszont ha mégis olyan kedvem van, könnyedén fel tudok oldódni köztük. Ha épp olyan hangulatom van, simán lelépek velük szórakozni.

Hogy ezt miért írtam le? Többször úgy tapasztalom, hogy a többség kirekesztése,(amit hibásan antiszocialitásnak neveznek) nem feltétlen az egyén egy hiányosságából fakad. Sokszor komplex és érdekes dolgok állnak mögötte. Úgy tapasztaltam, hogy gyakran ezek az emberek sokkal érdekesebbek, egyedibbek, mint a "normálisak." Sezeretem megismerni a gondolkodásukat, a legkülönfélébb okok váltják ki az elhúzódást, és a legérdekesebb gondolatok rejtőznek el bennük(legalábbis tapasztalataim szerint)

Talán ez okozhat vonzódást. Nem mondhatod rá, hogy jön másik. Másrészt, mint írták maga a kihívás. Meg, általában lehengerlő/elsöprő szövegük van:D(de van, hogy semmi szövegük nincs)

Viszont magamból kiindúlva úgy gondolom, hogy hatalmas kockázatot jelent egy kapcsolat egy ilyen emberrel, amennyiben nem tudsz könnyen feldolgozni dolgokat. Kiszámíthatatlanok, ez a szó nem pontos, de gyakorlati(!) értelemben lefedi a valóságot. Emelett nem kezelhető a megszokott módokon, ha valami probléma van, teljesen egyéni lesz az "eljárás."

Azért mielőtt túlmisztifikálnám az ügyet, megjegyzem, van, aki csak azért "antiszociális" és depressziós, mert síkhülye:DDD

Kíváncsi lennék a kérdező korára(?)

2013. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
ha a depressziósok jól néznének ki, akkor én ***** jól néznék ki, amiből az következik, hogy biztos lenne barátnőm, és nem lennék depressziós, tehát nem néznék ki jól, úgyhogy depressziós lennék
2013. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!